+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Чому штучний камінь ідеальний матеріал для ванних кімнат

    Ванна кімната – приміщення з підвищеною вологістю і температурою, тому меблі та стільниці, які обираємо для ванної, повинні бути волого- і термостійкими. Водночас, не варто забувати про привабливий зовнішній вигляд усіх функціональних предметів у ванній кімнаті, адже тут ми релаксуємо і відновлюємо свій фізичний та емоційний стан.

Сучасні стільниці для ванних кімнат

    Епоху стандартних меблевих наборів і тумбочок, які встановлювали під умивальником та довкола нього замінила доба практичних і стильних стільниць для ванних кімнат.

    Сьогодні якісна стільниця – це невід’ємний атрибут сучасної ванни. З нею приміщення стає більш функціональним, практичним та здобуває автентичне естетичне забарвлення.

    Стильна та надійна стільниця – це зручний модуль для збереження туалетного приладдя і косметичних засобів, а також різноманітних аксесуарів. Стільниця під умивальник допомагає грамотно організувати вільний простір, збільшує корисну площу приміщення та додає інтер’єру нотку неповторності.

Ознаки якісної стільниці для ванної кімнати

    На сучасному ринку існує велике розмаїття будівельних матеріалів, з яких виготовляють стільниці, а також широкий вибір дизайнерських моделей. Великою популярністю користуються стільниці, виготовлені з натурального і штучного каменю, пластику, скла та деревини.

    Якісна і практична стільниця повинна володіти певними характеристиками. Зокрема, вона має бути стійкою до дії високої температури та вологості, а також до різних миючих засобів, що містять у своєму складі хлор чи вибілюючі речовини. Важливо, щоб стільниця мала відповідні розміри залежно від об’єму вільної площі у ванній кімнаті та особливостей сантехніки. Також ознакою сучасної і якісної стільниці вважається привабливий естетичний вигляд та цікавий дизайн, завдяки чому вона гармонійно поєднується з іншими елементами інтер’єру ванної кімнати.

Стільниці зі штучного каменю

    Часто покупці надають перевагу стільницям з акрилового каменю. І це не дивно, адже стільниці зі штучного каменю володіють низкою практичних властивостей, які переважають над модулями з інших матеріалів.

    Штучний акриловий камінь має широкий спектр різноманітних відтінків та неперевершену здатність імітувати натуральний камінь. Завдяки сучасному методу виготовлення і обробки акрилового каменю, плитам з цього матеріалу можна надати різноманітної форми і таким чином реалізувати навіть найсміливіші ідеї з дизайну інтер’єрів.

     Штучний камінь володіє низкою переваг:

  • Водонепроникність. Суцільна стільниця зі штучного каменю абсолютно не пропускає вологи, завдяки чому її поверхня ніколи не деформується і на ній не розмножуються бактерії.
  • Стійкість до механічних впливів. Штучний камінь – твердий та міцний матеріал, який протягом довгих років зберігає свій початковий зовнішній вигляд.
  • Стійкість до дії хімічних речовин.
  • Простота в догляді. Щоб підтримувати привабливість зовнішнього вигляду стільниці зі штучного каменю, необхідно лише протирати поверхню вологою ганчіркою.
  • Гігієнічність і гіпоалергенність. Штучний камінь – це екологічно чистий матеріал, в якому не розмножуються грибки та бактерії.

    На сайті Арія-Україна міститься каталог якісних штучних каменів, з яких виготовляють оригінальні дизайнерські стільниці для ванної кімнати. Обирайте для стільниць надійний та довговічний матеріал, що з роками не втратить свого естетичного і привабливого вигляду!