+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Кварцові плити Silestone іспансього бренду Cosentino

Кварцові плити Silestone іспансього бренду Cosentino

Кварцові плити Silestone випускає брендова іспанська корпорація Cosentino, один з провідних лідерів на ринку сучасних хімічних технологій.

Діяльність і розвиток корпорації Cosentino

Компанія Cosentino завоювала авторитет на міжнародному ринку за допомогою інноваційної науково-дослідницької програми, завдяки якій були розроблені та виготовлені сучасні кварцові плити Silestone у більш ніж 60 кольорах і відтінках. Таке розмаїття надає широкі художні та функціональні можливості для реалізації різноманітних архітектурних проектів.

Група Cosentino продовжує активно розвиватись та постійно вкладає значну частину своїх ресурсів у розвиток виробничих технологій.

Сьогодні компанія Cosentino експортує понад 70% своєї продукції та впевнено займає лідируюче місце серед інших іспанських виробників на міжнародному ринку будівельних технологій. Також група Cosentino вважається ведучим спеціалістом з виробництва кварцових плит, які експортуються у більш ніж 50 країн світу.

Згідно статистичних даних, в Іспанії кожна четверта робоча поверхням виготовлена з матеріалу Silestone, а у США цей будівельний камінь посідає понад 75% ринку кварцових плит.

Особливості плит Cosentino

Камінь Silestone на 94% складається з природного кварцу. Саме такий склад надає цьому матеріалу неабияку стійкість до ударів і механічних пошкоджень.

Плити Silestone поєднують у собі найкращі особливості натуральної породи і передових сучасних технологій.

Матеріал Silestone представляє собою натуральний кварцовий камінь створений для оздоблення і декорування різноманітних горизонтальних і вертикальних поверхонь. Це єдиний матеріал, який володіє антибактеріальним захистом на основі срібла, що гарантуює максимально гігієнічну поверхню.

Камінь Silestone має усю міжнародну сертифікацію, яка підтверджує екологічну безпеку і високу якість матеріалу.

Інтер’єри з використанням Silestone

Поверхні Silestone вважаються ідеальним покриттям для кухонних стільниць, ванних кімнат, підлоги, стелі тощо. Камінь Silestone виготовляють та постачають в Україну у різноманітних декорах, що дозволяє дизайнерам створювати оригінальні та неперевершені інтер’єрні рішення.

Вироби з Silestone цілком впевнено можна назвати чудовою інвестицією у майбутнє, оскільки поверхні Silestone за шкалою твердості Мооса посідають сьому позицію (для прикладу, алмаз знаходиться на десятому місці). У той час, як плити з граніту чи мармуру можуть легко подряпатись, вироби з Silestone протягом багатьох років зберігатимуть привабливий початковий зовнішній вигляд.