+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Кварцовий камінь HanStone від Hanwha

Кварцовий камінь HanStone від Hanwha

Корпорація Hanwha була заснована у 1952 році і з того часу вважається ведучим спеціалістом у галузі створення інноваційних і стильних будівельних матеріалів. Одне з вагомих досягнень компанії Hanwha – це створення вишуканого кварцового каменю HanStone.

Переваги HanStone

Поверхні HanStone представляють собою інноваційний будівельний матеріал, який поєднує у собі натуральний кварц, різноманітні декоративні вкраплення, натуральні барвники і полімерні смоли.

Кварцовий камінь HanStone – це природна елегантність кварцу у поєднанні з передовими технологіями, які дозволяють втілювати у життя неперевершені дизайнерські можливості. Поверхня каменю HanStone ідеально гладка, приємна на дотик та практично не підлягає руйнуванню.

Виробництво каменю HanStone

Камінь HanStone – це кварцовий композитний матеріал, який на 95 відсотків складається з кристалів натурального кварцу.

Для отримання більш ексклюзивних і ефектних декорів у кварцовий камінь додають високоякісні екологічно чисті мінеральні барвники, дрібні осколки скла, дзеркальні кристали та полімерні смоли.

Наступний етап виробництва каменю HanStone полягає в ущільненні кварцових плит за допомогою методу вібрації під 100 тонним вакуумним пресом.

Сфери застосування HanStone

Висока якість та універсальність кварцового каменю HanStone зробили його оптимальним матеріалом в оформленні інтер’єрів не лише у житлових приміщеннях, але й у медичних установах, школах, закладах громадського харчування та у безлічі інших комерційних установ.

В домашніх умовах кварцовий камінь HanStone переважно використовують не лише у якості робочих поверхонь, але й у декорі стін, сходів, стелі і підлоги.

На відміну від монолітних натуральних мінералів, кварцові стільниці HanStone, завдяки щільній структурі плит, не схильні вбирати в себе вологу та випадково розлиті вино, каву, чай тощо.

Окрім ідеальних фізичних властивостей камінь HanStone володіє неперевершеним зовнішнім виглядом. Якщо в основу кварцової плити HanStone входять доволі великі фракції кварцу, то кінцевий виріб отримає надзвичайно глибокий і благородний візерунок, а у випадку додавання дзеркальної крихти поверхня плити переливатиметься усіма барвами райдуги.

Вироби з HanStone – в ногу з часом

Сьогодні вироби з кварцового каменю HanStone надзвичайно затребувані у споживачів навіть з невеликим рівнем достатку.

Стільниці HanStone, цілком заслужено можна вважати символом стилю та досконалої довершеності. Поєднання високої функціональності і благородної елегантності надає кварцовому каменю усі можливості стати найкращим матеріалом, який використовують для виготовлення робочих поверхонь у приміщеннях різного призначення.