+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Меблі для медичних закладів з поєднанням кварцових стільниць та фартухів

   Меблі для стоматологічних кабінетів

   Для якісної і повноцінної роботи практично будь-якого медичного закладу чи кабінету необхідно придбати відповідні меблеві елементи, які відповідають усім технічним та санітарно-гігієнічним вимогам чинного законодавства.

    Специфіка таких меблевих модулів передбачає неабияку функціональність, практичність та стійкість до впливу агресивних середовищ і хімічних розчинів. Меблі, призначені для медичних закладів повинні легко чиститись та витримувати дезинфікуючі засоби різної агресивності.

    Обираючи медичні меблі слід врахувати ступінь її надійності та зручності, як для пацієнтів, так і для обслуговуючого персоналу.

Особливості сучасних медичних меблів

    Створюючи дизайн та обираючи будівельні матеріали фахівці компанії Арія-Україна поєднують в медичних меблевих модулях європейську якість, вітчизняні особливості медичних закладів та доступну вартість, орієнтуючись на середній бізнес клас.

    Наші дизайнери приділяють особливу увагу кожній окремій медичній галузі, а тому розробляють індивідуальні моделі меблів, розраховані на вузькопрофільні потреби того чи іншого медичного закладу.

Приміром, ми пропонуємо величезний вибір медичних столів різноманітної форми, рівнів, вигинів, за потреби, з’єднаних між собою за допомогою методу безшовної технології. Стільниці у таких меблевих елементах виготовляють зі штучного кварцового каменю, що, у свою чергу, дозволяє ідеально підібрати відтінок робочого покриття та на довгі роки забезпечити усі санітарно-гігієнічні вимоги щодо медичних меблевих модулів.

Медичні фартухи

    Назва «меблевий фартух» ймовірно виникла внаслідок асоціації з усім відомим спецодягом для кухні. Сьогоднішня меблева промисловість вклала у цей вислів значно глибше і більш практичне змістове наповнення. Зокрема, будівельний ринок сьогодні пропонує широкий вибір «фартухів» для меблевих елементів, які широко використовують у приватних клініках, стоматологічних кабінетах, СПА-салонах тощо.

    Призначення «медичного фартуха» дуже широке: захист стін, мийок та меблевих аксесуарів від різноманітного забруднення, плям, псування, розмноження хвороботворних бактерій і плісняви.

    Якісний «медичний фартух» повинен відповідати певним інженерно-технічним вимогам, бути практичним, міцним і естетичним ззовні.

    Виготовлення медичних меблів на замовлення, дозволить врахувати всі особливості того чи іншого медичного кабінету, приватної клініки або іншої вузькопрофільної установи.

Медичні меблі від компанії Арія-Україна

    Матеріал, який використовують у процесі виробництва медичних меблів проходить багатоступеневу обробку, легко миється, витримує різні рівні дезинфекції та вплив ультрафіолетового випромінювання.

    Медичні меблі від компанії Арія-Україна допоможуть оптимізувати роботу вашої лікувальної установи та почуватись усім відвідувачам і працівникам закладу впевнено та безпечно.