+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Особливості сучасних і класичних кухонних гарнітурів

        Сьогодні існує дуже широке розмаїття стилів та дизайну кухонних меблевих елементів, проте першість і далі впевнено посідають меблі у класичному дизайні.

    Класичні кухні володіють особливою чарівністю і романтизмом, вони красиві, зручні та доволі функціональні, і при всьому цьому легко вписуються в інтер’єр навіть маленького помешкання. Окрім цього, саме класика подарувала життя багатьом сучасним напрямкам у меблевому дизайні.

Особливості інтер’єру кухні у класичному стилі

    Дизайн кухні у класичному стилі ставить певні вимоги не лише до меблевих модулів, але й до їх розташування та оформлення інтер’єру усього кухонного приміщення.

    Приміром, обираючи меблі для кухні у класичному стилі варто пам’ятати про те, що вони повинні бути цілком симетричними, володіти правильними прямокутними формами і чіткими прямими лініями. У центрі цього симетричного творива зазвичай знаходиться плита або вишуканий камін.

    Кольорова гама і тональність кухні у класичному стилі переважно доволі стримані, а у якості розмежування кухонної та столової зони служить обідній стіл.    Меблеві елементи для класичного гарнітуру переважно виготовляють з натуральної деревини, а в бюджетних варіантах покривають натуральним шпоном. У якості стільниць зазвичай використовують натуральний або штучний акриловий камінь. Загалом кухонні меблі у класичному стилі володіють вишуканим та благородним виглядом.

Крик моди – кухні у стилі арт-деко

    Стиль арт-деко – це своєрідне змішання двох популярних сучасних стилів – модерну і неокласики, з домішками футуризму та конструктивізму. Кухні у цьому стилі вирізняються неабиякою розкішшю та оригінальністю.

    Кухня у стиль арт-деко сьогодні символізує успіх і достаток господарів дому та викликає неабияке захоплення у гостей помешкання.

    У якості меблевих елементів у стилі арт-деко часто використовують відреставрований актикваріат, що власне і вказує на поєднання у цьому напрямку неокласики та модерну.

    Матеріалом для таких меблевих модулів зазвичай служать рідкісні породи деревини з елементами позолоти або інкрустації, а у якості стільниць використовують кварцит або штучний акриловий камінь, оскільки він, завдяки своїм властивостям і безшовній технології з’єднання плит, дозволяє надавати робочій поверхні практично будь-якої геометричної форми та конструкції.

    Окрім цього, у стилі арт-деко часто можна зустріти використання скла, дзеркальних поверхонь або кованих елементів. Кухонні гарнітури можуть включати в себе різнорівневі поверхні, прямі або ламані (зазвичай трапецієвидні) лінії, хвилеподібні переходи або ж зигзаги.

    Багато дизайнерів оформляючи інтер’єр у стилі арт-деко практикують прийом, коли з поміж багатьох дорогих елементів декору спеціально виділяють лише один – який відразу зачарує гостей помешкання, як тільки вони переступлять його поріг.

Кухня в стилі прованс

    Особливо привабливо на кухні виглядають меблеві гарнітури у стилі прованс. Саме цей стиль подарує кухонним меблям максимальний затишок, романтичний настрій та домашнє тепло.

    Фактична суть цього стилю – французький етнічний колорит, що особливо важливо для мешканців великих мегаполісів, які прагнуть розслабитись та відпочити після виснажливого робочого дня.

    Меблі у стилі прованс переважно виготовляють з натуральних будівельних матеріалів, які найбільше поширені у сільській місцевості, при цьому доволі часто використовують технологію штучного старіння деревини.

    Для кухонних гарнітурів у стилі прованс характерна фурнітура з кованими елементи та золотиста патина на фасадах меблевих модулів. Колір таких меблів традиційно білий, проте може володіти блакитним, бежевим, лавандовим чи гірчичним відтінком.

У якості робочих поверхонь переважно використовують штучний акриловий камінь, оскільки цей матеріал володіє неймовірно широкою кольоровою гамою, яка ідеально підійде до будь-якого відтінку меблевих модулів.

Неперевершені кухні від Арія-Україна

    Незалежно від стилю чи інших конструкторських особливостей фахівці компанії Арія-Україна завжди готові розробити і створити кухонні меблі, використовуючи провідні сучасні технології та подарувати вашому помешканню вишукану і неповторну красу.