+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Поради по догляду за кухонними меблями

    Матеріали, які сьогодні використовують для виготовлення кухонних меблів дуже різноманітні. Класичним і найбільш затребуваним матеріалом й надалі вважається масив дерева, ДСП і МДФ, проте протягом останніх років широкої популярності набув також штучний акриловий камінь.

Меблі з натуральної деревини

      Для догляду за кухонними меблями з масиву дерева або клеєного брусу слід використовувати спеціальні засоби, які допомагають захистити поверхню від надмірного впливу вологи, перепаду температури та ультрафіолетового випромінювання.

    Лаковану поверхню найкраще протирати сухою і м’якою ганчіркою з використанням спеціального поліруючого засобу. Категорично заборонено використовувати в кухонному приміщенні засоби, у яких містяться канцерогенні речовини, абразивні засоби та агресивні розчини на основі кислот.

Меблі з МДФ і ДСП

    У склад сучасної МДФ (деревоволокнистої плити середньої щільності) входить натуральна деревина, внаслідок чого отриманий матеріал, за своїми технічними характеристиками, практично не поступається масиву дерева. Оскільки МДФ володіє високою вологостійкістю та неабиякою міцністю, її поява на будівельному ринку спричинила справжній фурор.

    Для покриття плит МДФ сучасні виробники успішно використовують різноманітні плівки, емалі, пластик тощо. Саме тому кухонні меблі з МДФ можна обробляти практично будь-яким миючим розчином, а також у процесі експлуатації використовувати різноманітні неабразивні полірувальні засоби.

    Окрім МДФ, у процесі виробництва кухонних модулів, сьогодні широко використовують ДВП (звичайна деревоволокниста плита), яку виготовляють з пресованої стружки і формальдегідних смол. Плити ДВП часто ламінують, тобто покривають паперово-меламіновою плівкою. Плівка, просочена меламіновою смолою, накладається на плиту за допомогою методу пресування, утворюючи при цьому різноманітні фактурні візерунки. Догляд за поверхнею ДВП доволі простий, її можна мити звичайним мильним розчином, після чого поверхню слід протерти сухою ганчіркою.

Поверхні з акрилового каменю

    Оскільки кухонні стільниці найбільш задіяні меблеві елементи, тому до їхнього вибору необхідно підійти особливо ретельно. Ідеальним рішенням на сьогоднішній день цілком обґрунтовано вважаються штучні акрилові поверхні.

    Штучний акриловий камінь простий та доступний у процесі догляду і експлуатації. Для прибирання акрилової поверхні слід використовувати звичайний миючий розчин та м’який неабразивний порошок.

    Загалом можна впевнено стверджувати, що за умови правильної експлуатації та відповідного догляду, кухонні меблі з акриловими стільницями зможуть прослужити своїм власникам не одне десятиліття.