+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Рецепції з акрилового каменю

Зона рецепції – це не просто частина простору, в якій розташовується стійка адміністратора, саме тут створюється атмосфера і стиль офісу, які справляють перше враження на клієнтів або ділових партнерів. Без сучасних стійок рецепції неможливо організувати секретаріат, приймальню компанії, офісу, готелю, медичного центру, салону краси тощо.

    Зона рецепції відіграє важливу функцію у роботі всієї компанії. Зокрема, вона слугує робочим місцем для адміністратора або обслуговуючого персоналу, що зустрічає відвідувачів та допомагає їм отримати необхідну інформацію. Крім того, зовнішній вигляд зони рецепції формує враження про серйозність і презентабельність організації. Тому сучасна і стильна стійка рецепції повинна бути естетичною, функціональною та ергономічною.

Розмаїття дизайну сучасних рецепцій

    Залежно від розміру приміщення, особливостей конструкції будівлі та стилю інтер’єру, завжди можна обрати стійку рецепції необхідної форми. Зокрема, прямі стійки найчастіше встановлюють в тих приміщеннях, де рецепцію потрібно відділити від загальної площі офісу чи салону. П-подібні стійки рецепції встановлюють у просторих приміщеннях та під час ділових заходів, коли необхідно поділити потік клієнтів або відвідувачів по певних групах.

    У торгових або сервісних центрах зазвичай використовують замкнуті стійки, які використовують в якості інформаційного столу або для надання адміністративних послуг. В офісах, інтер’єр яких відповідає певному стилістичному напрямку, дуже ефектно виглядають радіусні стійки рецепції.

    Для того, щоб виготовити рецепції нестандартних та ексклюзивних форм, в якості матеріалу найчастіше застосовують штучний камінь, переважно акрил. Штучний акриловий камінь володіє монолітною структурою, завдяки чому можна виготовити конструкцію незвичайної форми, необхідної ширини та довжини, зі згинами і зламами, причому шви на стиках площин не будуть візуалізуватись.

Важливі вимоги до вибору стійки рецепції

    Ергономічність – важливий аспект при виборі і встановленні стійки рецепції. Висота стійки повинна бути зручною для працівника, який сидить за нею, за як робочим столом та клієнта, який стоїть по протилежному боці і очікує на надання послуг. Крім того, слід врахувати також те, що на стільниці стійки рецепції часто заповнюють бланки, підписують необхідні документи тощо, тому максимально комфортна висота стійки становить 110-115 см.

    Стильно оформлена стійка рецепції обов’язково має бути функціональною. Для того, щоб адміністратору було комфортно працювати за стійкою, у її  внутрішній частині часто встановлюють навісні полиці, ящики, різноманітні тумби, висувні панелі, ніші для зберігання паперів або канцелярських приладь.

Креативні стійки рецепції

    Стійка рецепції повинна гармонійно поєднуватись із загальним інтер’єром приміщення. Важливо підібрати відтінок, який пасуватиме до стилю офісу чи салону, а також буде комфортним для сприйняття відвідувачами. Штучний акриловий камінь володіє широким спектром кольорів і відтінків, а також здатністю зовнішньо імітувати натуральний камінь. Обирайте лише надійну, стильну та креативну продукцію для свого офісу!