+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Сходи і підвіконня з кварциту

Окрім традиційних натуральних матеріалів, які широко використовують в процесі виготовлення підвіконь і стільниць, в сучасному інтер’єрі неабиякою популярністю користується штучний кварцовий камінь. Окрім того, що кварцовий агломерат надзвичайно міцний та водостійкий матеріал, вироби з нього можна легко поєднати практично з будь-яким дизайнерським стилем.

Особливості кварцового агломерату

    Штучний кварцит виготовляють на основі природного кварцу, надзвичайно міцного і водонепроникного матеріалу. Саме тому кварцові підвіконня, сходи і стільниці не бояться жодних ударів, гострих предметів, вологи і, навіть, кислот. На виробах з кварциту практично ніколи немає подряпин, тріщин і сколів.

    Догляд за кварцовими підвіконнями, стільницями і сходами не спричиняє багато клопотів. Він полягає у регулярному протиранні штучного кварциту звичайним миючим розчином. Навіть при інтенсивній експлуатації кварцового покриття, ваше підвіконня збереже свій початковий зовнішній вигляд на довгі роки.

    Надзвичайно широку гаму кольорів кварцовому агломерату забезпечують барвникові пігменти, які входять у склад матеріалу. Наявність такої великої кількості відтінків дозволяє легко поєднати кварцит з будь-якими меблями чи іншими елементами декору.

Дизайн кварцових сходів і підвіконь

    Окрім ідеальних практичних і функціональних якостей, кварцові підвіконня володіють чудовими дизайнерськими характеристиками та стануть достойною і респектабельною окрасою будь-якого інтер’єру житлового приміщення чи офісу.

    За бажанням замовника спеціалісти компанії Арія-Україна можуть виготовити меблевий комплект підвіконня-сходи-стільниці в одному стилі з інтер’єром у ванній кімнаті та кухні. Таким чином можна створити дизайн, який об’єднає все помешкання у єдиний цілісний архітектурний ансамбль.

Технічні характеристики кварцового агломерату

    Завдяки нульовим показникам поглинання вологості штучний кварцовий камінь абсолютно не схильний до впливу низьких і високих температур, а також цілком виправдано вважається пожежобезпечним матеріалом.

    Кварцовий камінь володіє високою стійкістю до несприятливого впливу кислот і лугів. На поверхні кварцового агломерату не залишається плям від чаю, вина, оцту, оливкової олії, лимонного соку, миючих засобів та інших побутових хімічних речовин. Таким чином, штучний кварц можна використовувати в лабораторіях, де активно працюють з хімічними речовинами.

    Показники поглинання вологи кварцовим каменем настільки незначні (приблизно 0,03%), що поява сторонніх плям і запахів практично виключена.

    Володіючи високим коефіцієнтом ударостійкості і спротиву до вигинання штучний кварц надзвичайно стійкий до утворення тріщин і деформації при виробництві, транспортуванні та подальшій експлуатації. Підвіконня, сходи і стільниці з кварциту подарують вашій оселі чи офісу нотки розкоші, безпеки та витонченого смаку.