+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Сучасний кварцовий агломерат Vicostone

Сучасний кварцовий агломерат Vicostone

Кварцовий камінь Vicostone виготовляють у В’єтнамі і за сумарною потужністю чотирьох виробничих ліній представлений бренд вважається одним з найкрупніших виробників у будівельно-хімічній промисловості країн Азії.

Інноваційні технології у процесі виробництва Vicostone

Кварцовий камінь Vicostone виготовляють за інноваційною технологією вібропресування у вакуумному середовищі «Compaction by Vibrocompresion Under Vacuum». У процесі виготовлення кварцового агломерату Vicostone на заводі у В’єтнамі використовують унікальне обладнання італійської марки Breton.

Сучасний кварцовий агломерат Vicostone – це високоякісний композитний матеріал, який на 95% складається з натурального мінералу, в даному випадку – кварцу. Решту 5% складають натуральні барвники і природні поліефірні смоли.

Якісний кварцовий агломерат Vicostone ідеально поєднав у собі інноваційні технології та неперевершений сучасний дизайн. Поверхні кварцового каменю Vicostone повністю відповідають усім потребам сучасного світу, а надзвичайні властивості цього матеріалу дозволяють використовувати його практично в усіх галузях будівництва і декору.

Особливості кварцового агломерату Vicostone

Кварцовий агломерат Vicostone від в’єтнамського виробника володіє класичною для цього матеріалу міцністю, неперевершеною хімічною універсальністю, абсолютною відсутністю пор та розмаїттям вишуканих малюнків на поверхні кварцових плит.

Уся продукція Vicostone відзначена сертифікатами якості від провідних тестових центрів, міжнародних інститутів і різноманітних фондів. Серед яких, GREENGUARD – сертифікат, який підтверджує цілковиту екологічну безпеку; NSF – документ, що дає дозвіл використовувати плити Vicostone у місця приготування їжі, дошкільних закладах і лікарнях; інші сертифікати відповідності видані країнами Європейського Союзу та США.

Також кварцовий агломерат Vicostone володіє багатою кольоровою та текстурною палітрою, завдяки чому користується неабиякою популярністю у більш ніж сорока країнах світу, включаючи Україну.

Широка сфера використання

Композитний камінь Vicostone на основі кварцу сьогодні широко застосовують у багатьох елементах інтер’єру і екстер’єру. Однак найбільш часто кварцовий камінь Vicostone використовують у якості кухонних стільниць та підвіконь. Саме у цих виробах Vicostone здатен якнайкраще виявити усі свої експлуатаційні якості і неперевершену красу текстурного малюнку.

Завдяки використанню інноваційних технологій, які, у свій час, розробила італійська компанія «Breton S.P.A.», кварцит Vicostone здобув мільйони прихильників. Доволі невисока ціна, надзвичайна міцність, довговічність та цілковита відсутність пор зробили матеріал Vicostone особливо затребуваним у широкого кола споживачів з невеликим рівнем достатку.