+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Які переваги модульних меблів для вітальні

   Зручні, стильні та сучасні меблі – обов’язковий атрибут будь-якої кімнати, а також невід’ємний елемент інтер’єру. Завдяки гармонійно підібраному дизайну і стилю меблевих ансамблів у помешканні можна створити відчуття затишку, комфорту та легкості. Все більше людей відмовляються від масивних, непрактичних стінок, старомодних ліжок, однотипних столів і стільців на користь сучасних, зручних та креативно оформлених модульних меблевих елементів.

Що таке модульні меблі

    На європейському ринку великою популярністю користуються меблі, які складаються з багатьох невеликих модулів, або функціональних предметів. Залежно від призначення, модульні меблі включають в себе різноманітні елементи: тумбочки, шафки, полиці, комоди, стільці, пуфики тощо. Придбавши набір модульних меблів, власник може самостійно зібрати необхідний меблевий ансамбль, використавши всі або окремі модульні елементи.

    При бажанні у будь-який час можна змінити конфігурацію розміщення модулів у кімнаті та без фінансових затрат освіжити інтер’єр помешкання. Для цього просто необхідно переставити певні модулі в другу частину кімнати або з’єднати їх в іншій послідовності. Це дуже зручно, адже сучасні модульні елементи складаються з різних за розміром і будовою, але однакових за стилем частин. Таким чином, переставляючи модульні меблі туди, куди зручно, Ви не порушите цілісності та гармонії у дизайні приміщення.

Модульні меблі для вітальні

    Вітальна кімната – місце для прийому гостей. Меблі у вітальній кімнаті повинні бути комфортними, надійними та привабливими зовні. Іноді необхідно надати гостям нічліг, тому доречно, щоб у вітальні знаходився диван і зручні та ергономічні меблеві модульні елементи.

    Модулі, які не використовуються кожного дня, можна забрати, а при потребі успішно використати, уникнувши незручного становища перед гостями. Усі модульні меблі нагадують конструктор, в якому простіші блоки з’єднують між собою у більші та складніші конструкції.

    Наприклад, диван для вітальні можна скласти з декількох м’яких крісел або пуфиків. Різноманітні полички і підставки часто об’єднують в одну стильну конструкцію, а з кількох невеликих шафок можна змонтувати оригінальну меблеву гірку.

Переваги модульних меблів

    На відміну від стандартних конструкцій, меблевий ансамбль з модульних елементів можна постійно змінювати, залежно від потреб та настрою власників житла.

    При потребі з модульних елементів завжди можна створити місце для ночівлі, ергономічну меблеву стінку або стильну шафу. Після того, як створена конструкція виконає свою функцію, усі елементи модульних меблів зазвичай розбирають і ставлять у звичних місцях.

    На сайті Арія-Україна представлений каталог якісних, зручних та стильних модульних меблів для вітальні за доступними цінами!