+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Кварцит

Кварцит – метаморфічна гірська порода, котра в основному складається з кварцу. Унікальність цього каменю полягає в його особливих властивостях. Кварцит володіє підвищеною міцністю, волого та вогнестійкістю, має широку кольорову палітру.
Застосування кварциту дуже широке. Його використовують у металургії, при будівництві автомобільних доріг, у капітальному будівництві та водоочисних спорудах. Усе це підкреслює особливість та унікальність кварциту. Але ми хочемо звернути Вашу увагу на використання кварциту у декоративно-облицювальних цілях. Враховуючи те, що кварцит не радіоактивний, його широко використовують в обробці інтер’єрів та фасадів, кухонь, ванних кімнат тощо. Надати необхідну форму та легко відшліфувати кварцит можна за допомогою алмазних інструментів.
Особливими достоїнствами кварциту є вологонепроникність, стійкість до впливу побутової хімії та високих температур, естетичний та вишуканий зовнішній вигляд, стійкість до біологічних та грибкових корозій, безпечність при контактах з харчовими продуктами, простота під час прибирання тощо.
Сучасні будівельні та інтер’єрні технології вимагають використання матеріалів нового покоління, котрі здатні забезпечити якість та надійність на довгі роки, а також створити естетичну довершеність інтер’єру. Саме кварцит поєднує у собі усі ці якості: практичність, функціональність та красу.
Дивовижні властивості кварциту дозволяють втілити у життя будь-який дизайнерський задум під час оздоблення приміщень та оформленні інтер’єрів. Наприклад, барні стійки з цього матеріалу не лише практичні, екологічно чисті, а й виглядають дуже стильно.
Приємний на дотик кварцит дуже міцний, стійкий до бактерій та мікроорганізмів, саме тому великої популярності набули стільниці та підвіконня з цього матеріалу. Ключовими характеристиками залишаються норми безпеки, екологічна чистота матеріалу, ідеально гладка поверхня, зручність в обробці та монтажі. Кварцит не підлягає деформації при термічних чи механічних впливах в побутових умовах. Саме тому сьогодні використання цього матеріалу набуває все більшої і більшої популярності.