+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Акрилові офісні меблі

Кожен роботодавець хоче, аби його підопічні працювали якісно та швидко. З іншого боку, кожен працівник прагне, щоб на роботі йому було комфортно, як з емоційного, так і фізичного погляду. Результати багатьох соціальних опитувань свідчать про те, що важливу роль у забезпеченні комфорту людей, котрі працюють, відіграють достойні та зручні умови праці.

    Щоб покращити коефіцієнт корисної дії найманих працівників, варто починати з простого – правильного вибору меблів для офісу. Окрім цього, не слід забувати, що офісні меблі формують перше враження клієнтів та партнерів про соціальний статус фірми і можуть служити безкоштовною рекламою для бізнесу загалом.

Якими повинні бути офісні меблі

    Обираючи офісні меблі для певного приміщення, слід враховувати як практичні, так і декоративні характеристики функціональних елементів. Зокрема, меблі повинні бути якісними, ергономічними, зручними та довговічними. Особливу увагу необхідно звернути на вибір матеріалу для стільниць столів та рецепцій, а також шафок і полиць для документів, оскільки ними зазвичай користуються найчастіше.

    Варто пам’ятати, що всі меблеві елементи повинні гармонійно поєднуватись з діловим стилем приміщення. Елегантний і лаконічний дизайн офісу справить позитивне враження на відвідувачів та партнерів по бізнесу, а також створить сприятливу атмосферу для роботи.

Якісні стільниці для рецепцій з акрилу

    При вході в офісне приміщення дуже часто перше, що потрапляє у вічі відвідувачів – це стійка рецепції. Саме до неї підходять клієнти і партнери, аби отримати необхідну інформацію. Зрозуміло, що, крім створення приємного враження, ця стійка виконує ще й важливу функціональну роль.

Зазвичай конструкція рецепції складається з двох ярусів: на верхній робочій поверхні можна зберігати папери, документи, рекламні проспекти, візитки тощо, а нижня служить безпосереднім робочим місцем для працівників.

Ідеальний матеріал для стійки рецепції

    Оскільки до стійки рецепції за один день може підходити велика кількість відвідувачів, у процесі виготовлення робочої поверхні варто обирати якісний та екологічно безпечний матеріал. Протягом останніх років при створені меблевих ансамблів для офісних приміщень великою популярністю користується штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат.

    Стільниці з акрилу представляють собою монолітні, екологічно безпечні та безшовні конструкції, що надзвичайно приємні і теплі на дотик. Окрім цього, акриловий камінь гіпоалергенний, не виділяє токсичних речовин у навколишнє середовище та не має специфічного неприємного запаху.

Ще один приємний бонус – штучний акриловий камінь зберігає свій початковий колір і текстуру протягом багатьох років, не вигораючи під світлом лампи або сонячних променів.

Надійні столи з акрилового каменю

    Зазвичай основне робоче місце директора компанії та більшості працівників знаходиться за столом, а це означає, що робоча поверхня столу повинна витримувати значне механічне навантаження і безпосередній контакт з різноманітними хімічними речовинами (розлиті напої, чорнило тощо), а також презентабельно виглядати протягом усього часу експлуатації.

    Стільниця для столу з акрилового каменю має непористу структуру, тому не поглинає хімічних речовин, а також не схильна до розмноження хвороботворних бактерій і плісені. Завдяки монолітній структурі акрилової плити на поверхні стільниці ніколи не залишається плям, а увесь бруд легко усувається вологою ганчіркою.

    На сайті htps://www.aria-ua.com.ua розміщений широкий вибір різноманітного акрилового каменю, який стане надійним та якісним матеріалом для виготовлення функціональних елементів для офісних приміщень!