+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Акриловий камінь – ідеальний будівельний матеріал для приміщень з підвищеною вологістю

На сьогоднішній день вибір матеріалів для виготовлення різноманітних функціональних елементів просто вражає. Виробники пропонують широку гаму якісної, практичної та відносно недорогої сировини. Експлуатаційні характеристики, колір, текстура, екологічність тощо відрізняються залежно від типу матеріалу. Замовник може самостійно обирати, з чого буде виготовлений функціональний предмет побуту або декоративні елементи інтер’єру.

Як правильно обрати необхідний матеріал

    Щоб визначити, яку саме сировину вибрати для виготовлення практичних елементів інтер’єру, варто обдумати кілька моментів. Наприклад, для якої мети служитиме даний предмет, де він буде розміщуватись – у місцях з інтенсивним сонячним освітленням, з підвищеною чи нормальною вологістю, а також чи даним меблевим елементом будуть користуватись кожного дня або лише час від часу.

    Крім цього, необхідно врахувати термін експлуатації майбутнього меблевого модуля. Для виготовлення меблевих елементів, якими будуть інтенсивно користуватись, варто обирати надійний, якісний і довговічний матеріал, який зміг би прослужити багато років. Також слід звернути увагу на ймовірний стан готового виробу після багатьох років експлуатації. Важливо, щоб матеріал не виглядав зношеним, був стійким до механічних пошкоджень та не втрачав початкового кольору, оскільки в протилежному випадку з часом доведеться здійснити заміну найбільш функціональних конструктивних елементів або взагалі придбати нову річ.

Якісний матеріал для приміщень з підвищеною вологістю

    Великою популярністю користуються такі матеріали, як деревина, ДСП, метал, штучний і натуральний камінь, скло. Предмети інтер’єру, виготовлені з цих матеріалів, надійні, якісні та привабливі зовнішньо. Однак варто пам’ятати, що не всі матеріали відповідають високим вимогам експлуатації у певних умовах.

    Наприклад, деревина – екологічно чиста і якісна сировина. Проте дерево здатне поглинати випари води і з часом може розсохнутись або здутись у приміщеннях з підвищеною вологістю. Вироби зі скла дуже стильні та створюють в помешканні індивідуальний стиль, але у ванних кімнатах або у місцях з підвищеною температурою можуть втратити свої міцні механічні властивості. Крім цього, на виробах зі скла дуже помітні залишки води, тому після кожного використання такі предмети необхідно ретельно висушувати чи витирати.

Акриловий камінь – ідеальний вихід з ситуації

    Особливо практичним матеріалом у приміщеннях з високою вологістю та перепадів температури вважається штучний акриловий камінь. Своєю популярністю і надійністю він завдячує унікальним експлуатаційним характеристикам.

    Зокрема, акриловий камінь є монолітним та безшовним матеріалом, що дозволяє створювати різноманітні поверхні без видимих стиків, у яких могли б розмножуватись грибки і бактерії, ідеальний і для класичної кухні. Крім цього, акрил дуже міцний та стійкий до механічних навантажень і перепадів температури. На поверхні зі штучного акрилового каменю не утворюються тріщини і вм’ятини від важких побутових предметів.

    Завдяки особливій непористій структурі в акриловому камені не розмножуються хвороботворні бактерії, а доглядати за стільницями і виробами з цього матеріалу дуже легко – достатньо регулярно протирати готовий виріб вологою ганчіркою, змоченою у звичайному миючому засобі.

Якісний та доступний акриловий камінь

    Ще однією перевагою акрилового каменю є те, що з часом він не втрачає свого привабливого зовнішнього вигляду, оскільки його колір не тьмяніє і не вигорає під впливом ультрафіолетового випромінювання. Штучний акриловий камінь – екологічно чистий будівельний матеріал, що не виділяє в навколишнє середовище жодних токсичних речовин.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ міститься каталог якісного, надійного та доступного за ціною штучного акрилового каменю на будь-який смак. Для виготовлення меблевих модулів, що служитимуть вам протягом багатьох років, обирайте лише практичні і якісні матеріали!