+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Акриловий камінь на кухонний острів

Ніхто не уявляє собі кухні без столу. І не дивно, адже стіл – це обов’язковий предмет кухонного гарнітуру, який виконує не лише важливу функціональну роль, але й слугує не менш вагомою декоративною частиною інтер’єру кухні. Однак останнім часом все більше власників елітного житла і просторих апартаментів прагнуть створити власний стиль кухні, який би відрізнявся від загальноприйнятого.

Заради втілення в життя таких кардинальних змін та експериментів дизайнери і спеціалісти з виготовлення функціональних меблевих модулів для кухні запропонували сучасну та креативну модель кухонного столу – кухонний острівок.

Особливості кухонного острівка

    Сучасний кухонний острівок – це багатофункціональний варіант кухонного столу, який забезпечує доступ до робочої поверхні з будь-якого боку. Залежно від конструкції кухонного острову, він складається з міцної та якісної стільниці, вмонтованої побутової техніки, елементів сантехніки, додаткових полиць, підставок тощо.

Дизайн кухонного острівка обирають таким чином, щоб він гармонійно поєднувався зі стилем і кольоровою гамою усієї кухні. Розміри та форма кухонних островів теж буває різноманітною: за бажанням замовника можна виготовити квадратний, прямокутний або навіть заокруглений кухонний острівок.

    Стільницю кухонного острову використовують не лише для того, щоб споживати їжу, а й для її приготування. За робочою поверхнею кухонного острівка можуть одночасно знаходитись декілька людей та готувати або споживати улюблені страви. Завдяки зручній формі і практичній конструкції кухонний острівок може перетворитись на куточок затишку та приємного проведення часу разом з близькими людьми.

Характеристики стільниці для кухонного острівка

    Оскільки під час приготування їжі найбільше використовують саме стільницю, дуже важливо звернути увагу на її експлуатаційні характеристики.

Варто пам’ятати, що надійна і якісна стільниця буде стійкою до механічних пошкоджень, різних хімічних речовин, в тому числі миючих засобів, та впливу високих температур, яких неможливо уникнути на кухні. Окрім цього, матеріал, з якого виготовляють стільниці, повинен бути екологічно безпечним, щоб хвороботворні мікроорганізми не мали змогли розмножуватися у його структурі.

    Завдяки використанню сучасних технологій та унікальним властивостям компонентів, акриловий камінь вже давно зайняв одну з лідируючих позицій, як найбільш вдалий матеріал для виготовлення міцних і надійних кухонних стільниць.

Переваги акрилового каменю

    Найперше, акриловий камінь – це екологічно безпечний та гіпоалергенний матеріал. Його виготовляють з мінерального наповнювача, натуральних барвників і акрилових смол в якості зв’язуючих компонентів.

    Акриловий камінь монолітний, завдяки чому в його структурі відсутні пори та різноманітні тріщини. Через це хвороботворні бактерії не розмножуються в стільниці та не залишаються на її поверхні після прибирання. Доглядати за стільницею з акрилового каменю дуже легко і просто – достатньо лише протерти поверхню вологою ганчіркою, змоченою у миючому засобі, і приємний запах та блиск гарантовані!

    Крім цього, оскільки акриловий камінь термостійкий, на його поверхні не залишається жодних слідів від дна гарячої каструлі або сковорідки. При нагріванні акрилового каменю під дією високих температур у повітря не виділяються токсичні речовини і не руйнується структура стільниці. І ще один приємний бонус: акриловий камінь теплий на дотик, тому навіть взимку буде приємно готувати улюблені страви у затишній кухні.

    На сайті Арія-Україна міститься широкий вибір акрилових каменів для виготовлення стільниць на кухонні острівки. Обирайте лише якісні, міцні та надійні матеріали для затишку і комфорту вашої оселі!