+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Асиметричні сантехнічні вироби з акрилового каменю

Сучасні сантехнічні вироби вже давно стали невід’ємним атрибутом інтер’єру вдома і на роботі. Ми навіть не можемо уявити комфортного життя без відповідної сантехніки, яка задовольняє всі наші санітарно-гігієнічні потреби. Крім того, такі вироби не лише практичні, але й можуть естетично прикрасити ванну кімнату або кухню, створивши атмосферу креативності та неповторності. Тому, обираючи відповідну сантехніку, замовник прагне придбати якісну, стильну і доступну по ціні річ для щоденного користування.

Найкращий матеріал для сантехнічних виробів

    Оскільки вироби, які створені для забезпечення санітарно-гігієнічних цілей, використовують щодня, варто звернути особливу увагу на експлуатаційні характеристики матеріалу, з якого виготовлятимуть практичні елементи.

    Зокрема, сировина, з якої створюватимуть умивальник чи ванну, повинна бути екологічно безпечною, тому що на неї впливатимуть високі температури та різні хімічні речовини. Під час взаємодії з гарячою водою неякісний матеріал виділяє в навколишнє середовище отруйні випари, що негативно впливають на дихальну і нервову системи. Одним з найбільш екологічно безпечних матеріалів вважається штучний акриловий камінь, який не вступає в реакцію з будь-якими хімічними речовинами, а тому є гіпоалергенним.

    Крім того, акриловий камінь має монолітну структуру, завдяки чому є безшовним і не утворює стиків. Така властивість унеможливлює розмноження хвороботворних грибків та бактерій, які часто оселяються у місцях швів між плитами стільниць і умивальників.

    Також поверхня штучного каменю непориста, тому вона не поглинає хімічних речовин та барвників. Постійний контакт з водою не руйнує структуру акрилового каменю, оскільки він є вологостійким і не вступає в хімічну реакцію з водою.

    Значною перевагою штучного акрилового каменю над іншими матеріалами цілком виправдано вважається простота у догляді. Щоб підтримувати акрил у належному стані, достатньо лише протирати поверхню виробу вологою ганчіркою, змоченою в мильному розчині.

Асиметрія – актуальна тенденція в світі дизайну

    Одним з найактуальніших трендів кількох останніх років вважається використання асиметричних форм у дизайні сантехнічних виробів. Така тенденція дозволяє додати оригінальності практичним предметам побуту, а також розставити гармонійні акценти і додати більше динаміки простору ванної кімнати або кухні.

    Яскраво виражена асиметрія умивальників або ванн дає можливість раціонально використовувати невелику вільну площу та звільнити додаткові квадратні метри для інших практичних або декоративних елементів дизайну.

Один з поширених варіантів сучасних сантехнічних виробів – умивальник у формі красивої мушлі. Ще одна популярна модифікація – раковина з так званим «крилом», тобто невеликою полицею, яку використовують як додаткове місце для розміщення різноманітних засобів для гігієни, миття посуду тощо. Також незвичайними та практичними є моделі компактних ванн різних форм, в яких теж є одне або два «крила».

Іноді асиметричні сантехнічні вироби кріплять до стіни, встановлюють на колону або спеціальні ніжки, виготовлені з металу, скла або каменю. Незважаючи на незвичайну конструкцію виробів, що мають асиметричну форму, всі комунікаційні елементи зазвичай повністю приховують в їхній структурі.

Неперевершена практичність асиметричних сантехнічних виробів

    У невеликих санвузлах або кухонних кімнатах асиметрична сантехніка, займаючи мало площі, дозволяє ергономічно розставити всі необхідні функціональні предмети. В просторих ванних кімнатах або кухнях асиметричні вироби допоможуть створити вишуканий автентичний стиль приміщення і додати до інтер’єру нотку екстравагантності.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ розміщений каталог доступних за ціною високоякісних штучних каменів, які часто застосовують для виготовлення асиметричних сантехнічних виробів. Створюйте унікальний інтер’єр, використовуючи надійні та довговічні матеріали!