+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Барна стійка з акрилового каменю на балконі або в лоджії

Лоджія вже давно перестала асоціюватись з місцем, яке зазвичай використовують лише для старих і непотрібних речей. Сучасну лоджію або балкон можна успішно переобладнати у стильне продовження кухні чи окрему столову. Саме для цього переважно використовують барну стійку.

    На сьогоднішній день акрилова барна стійка у квартирі-студії вже стала звичним елементом інтер’єру приміщення. Барна стійка на балконі чи в лоджії стане вишуканим дизайнерським рішенням, що вирізнятиметься неабиякою практичністю і функціональністю.

Переваги барної стійки на балконі і в лоджії

    Стільниця, яка монтується у віконному блоці доступна для експлуатації з двох боків, зі сторони кухні і лоджії, завдяки чому за столом зможе розміститись більша кількість людей.

    Барна стійка може повністю замінити кухонний стіл, а вільний простір зазвичай заповнюють додатковими тумбами, шафками, гарнітурами і поличками.

    Важливо врахувати те, що для монтажу барної стійки між кухнею і лоджією не потрібно спеціального дозволу для знесення стіни та віконного блоку, якщо сама стіна не виконує несучої функції. Таким чином господар помешкання зможе поділити кухонний простір на дві зони: місце для приготування їжі і місце для споживання їжі.

Типи і форми барних стійок на балконі

    Виділяють два основних типи барних стійок в залежності від дизайну і конструктивних особливостей. Кожен з них володіє своїми технічними характеристика, котрі враховуються в процесі дизайну майбутнього інтер’єру.

Класичні моделі барних стійок, зазвичай, мають доволі великі розміри і їх встановлюють у якості окремого стаціонарного меблевого модуля з наявністю великої кількості поличок або вбудованої тумби для побутової техніки.

Міні-стійки мають невелику стільницю і зазвичай використовуються у якості кухонного столу в умовах обмеженого вільного простору.

Особливості розташування барної стійки на балконі

    В залежності від мети використання лоджії чи балкону та інтер’єрного рішення, дизайнер визначає розмір робочої поверхні, його конструктивні особливості та місце встановлення. Загалом існує кілька варіантів розміщення барної стійки на балконі чи в лоджії:

  • замість віконного блоку – найбільш функціональний і поширений варіант;
  • замість підвіконня – внутрішнє підвіконня демонтується, а віконна рама переноситься в бік кімнати або кухні, а у вільному просторі монтується невелика барна стійка;
  • у вільному просторі між кухнею і кімнатою, після цілковитого знесення віконного блоку та стіни;
  • безпосередньо на балконі чи в лоджії – стільниця встановлюється біля одного з торців лоджії, що, у свою чергу, дозволяє сидячи за столом милуватись краєвидом через вікно;
  • встановлення монолітної стільниці так, щоб вона починалась біля стіни в лоджії і закінчувалась на кухні – в цьому випадку модель столу має власну стаціонарну опору.

Матеріал для барної стійки в лоджії

    Ідеальний матеріал для барної стійки в лоджії чи на балконі – штучний акриловий камінь, якому можна надати будь-яку геометричну форму і фактуру. За бажанням замовника акрилова стільниця може мати випуклу або вигнуту форму, а також структура робочої поверхні може бути наповнена великою кількістю декоративних вкраплень.

Штучний камінь піддатливий до обробки, надзвичайно міцний, стійкий до перепадів температури та впливу хімічних речовин. Така стільниця прослужить вам не одне десятиліття.

Фахівці компанії Арія-Україна завжди готові допомогти вам створити оригінальний і вишуканий інтер’єр в лоджії і на балконі та перетворити ваше помешкання у стильний простір для відпочинку з родиною і друзями.