+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Декоративно-оздоблювальний матеріал Staron

Нещодавно на український ринок вийшов новий декоративно-оздоблювальний матеріал Staron, який випускає Південнокорейська корпорація Samsung Cheil Industries. Цей вид матеріалу відноситься до групи Acrylic solid surface, в народі відомої за загальною назвою штучний камінь.

Філософія корпорації Samsung

Протягом сімдесятирічної історії корпорація Samsung постійно перебуває у пошуку нових ідей та покращення життя людей завдяки розробкам високотехнологічних приладів і матеріалів.

Хімічна компанія Samsung Cheil Industries представляє запатентовану торгову марку Staron – штучний декоративний камінь на основі акрилових смол, мінеральних наповнювачів, зокрема тригідрату алюмінію і барвників.

Міжнародна сертифікація

Уся продукція компанії Samsung Cheil Industries відповідає європейським стандартам якості та володіє рядом міжнародних сертифікатів, серед яких GREENGUARD® – сертифікат для будівельних матеріалів, які використовують у дитячих садках і школах, NFS – міжнародний сертифікат гігієнічної та санітарної безпеки, який дозволяє використовувати штучний камінь в закладах громадського харчування, ISSFA – сертифікат Міжнародної асоціації виробників штучного каменю.

Властивості штучного каменя Staron

За своїми фізичними характеристиками штучний акриловий камінь Staron не гігроскопічний, легко полірується і реставрується.

Готові елементи з акрилового каменю зазвичай з’єднують між собою методом безшовної технології. Саме завдяки цій властивості камінь Staron вважають цілком безпечним, як з екологічної, так і гігієнічної точок зору, а тому він рекомендований для використання у медичних закладах.

Штучний камінь Staron – один з найтвердіших будівельних матеріалів, оскільки у його склад входить біля 70% натуральних наповнювачів. У колекціях каменю Staron присутні однотонні кольори, піщані візерунки, мармурові прожилки і розводи, декори з напівпрозорими та мерехтливими включеннями тощо.

Акрилові смоли, які входять у склад штучного каменя забезпечують можливість термоформування цього матеріалу. Під впливом високих температур штучному каменю можуть надати різноманітної форми, зокрема зі складними гнутими елементами. Вироби з цього матеріалу можуть мати декілька видів полірування: глянцеве, напівглянцеве і матове.

Акриловий камінь Staron – ідеальний матеріал для поціновувачів естетики, а також сучасних дизайнерів, які прагнуть у роботі використовувати виразні будматеріали з вишуканими декоративними властивостями. Він чудово підійде для дизайну кухні у м. Львів.