+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Дещо з історії Ізраїльської компанії Caesarstone

Ізраїльська компанія Caesarstone з 1987 року провадить широкомасштабне успішне виробництво кварцового каменю. Ізраїльська компанія Caesarstone з 1987 року провадить широкомасштабне успішне виробництво кварцового каменю.

Філософія Caesarstone

Філософія компанії Caesarstone полягає у досягненні найвищої якості вихідного матеріалу з мінімальною шкодою для навколишнього середовища. Саме тому фахівці компанії Caesarstone проводять ретельний аналіз виробничого процесу від першого до останнього етапу виготовлення кварцового каменю, при цьому акцентуючи особливу увагу на здоров’ї і безпеці споживачів.

Важливо зазначити, що вміст регенерованого кварцу у виробах Caesarstone досягає 42%, що, у свою чергу, робить вагомий внесок у збереження світових запасів коштовних і напівкоштовних мінералів.

Сертифікати на вироби Caesarstone

Компанія Caesarstone першою серед виробників матеріалу з кварцу отримала сертифікат відповідності ISO 14001. Саме цей стандарт якості підтверджує високий рівень екологічної ефективності та застосування заходів з раціонального використання оточуючого середовища.

Окрім цього, продукція компанії Caesarstone відповідає вимогам сертифікату  American Greenguard, який висуває найбільш жорсткі вимоги до якості вихідної продукції.

Також компанія Caesarstone відзначена нагородою Національного фонду санітарного захисту США (National Sanitation Foundation, NSF) як виробник, який виготовляє екологічно чисті поверхні для використання у медичних закладах, лабораторіях, сферах громадського харчування тощо.

Caesarstone в архітектурі і дизайнерському мистецтві

Кварцовий камінь Caesarstone сьогодні успішно використовують провідні архітектори та дизайнери в усьому світі.

Приміром, у 2015 році на Міланському тижні дизайну була представлена, складена з двох частин, інсталяція «Рухи», виконана всесвітньо відомим архітектором Філіпом Малуіном (Philippe Malouin).

У 2014 році компанія Caesarstone у співпраці з відомою студією Raw Edges представила проект «Острови». Ця інсталяція пропонує свіжий погляд на сучасний дизайн інтер’єрів.

У тому ж році всесвітньо відома японська дизайнерська студія nendo у співпраці з компанією Caesarstone також представила дві ексклюзивні інсталяції «Кам’яний сад» і «Кам’яний стіл», які доречно демонструють красу та функціональність поверхонь з кварцового каменю.

Університет Caesarstone

У 2008 році компанія Caesarstone відкрила свій інноваційний центр з власною системою професійної підготовки та оперативної технічної підтримки виробників готової продукції з кварцових плит Caesarstone по всьому світі. З того часу університет Caesarstone перетворився у зручний інформаційний ресурс навчання, супроводу та консультування щодо будь-яких питань пов’язаних з каменем Caesarstone.

Придбавши вироби з кварцового каменю Caesarstone ви зможете наблизити до себе вишукані елементи європейської культури і сучасного арт-мистецтва.