+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Дизайн кухні-студії з використанням штучного каменю

Затишна кухня – одне з найважливіших приміщень у будь-якому помешканні. На кухні ми готуємо їжу, смакуємо улюблені кулінарні шедеври, спілкуємось з сім’єю та друзями. Однак, на жаль, далеко не всі власники житла можуть похвалитися великими і просторими кухонними зонами.

Часто приміщення під кухню займає значно меншу площу, ніж того вимагають обставини. Для вирішення цієї проблеми дизайнери пропонують створити ексклюзивне поєднання кухні та вітальні – кухню-студію.

Сучасна і практична кухня-студія

    Найважливіше призначення кухні-студії – це, звичайно ж, приготування смачної та поживної їжі. Враховуючи цей факт, при виборі облицювального матеріалу для стін, стелі чи підлоги варто звернути увагу не лише на зовнішній вигляд матеріалу, але й на його експлуатаційні характеристики.

Зокрема, обов’язково поцікавтесь тим, наскільки легко прибирати робочі поверхні від розлитих напоїв, залишків їжі або жирних речовин. Також важливим фактором вважається те, чи облицювальний матеріал з часом не втратить свого привабливого вигляду та властивостей під дією хімічних речовин, за допомогою яких його відчищатимуть або відмиватимуть після забруднення.

Широке використання акрилового каменю

    Штучний камінь – надзвичайно практичний та якісний матеріал, з якого виготовляють не лише предмети декору, але й функціональні меблеві елементи для кухні.

За допомогою штучного каменю часто облицьовують стіну між робочою стільницею і верхньою шафкою або полицею над робочою поверхнею, створюючи так званий фартух на кухню. У процесі приготування їжі саме це місце піддається найбільшому забрудненню, оскільки на стіни може потрапити жир, сік з овочів та фруктів, велика кількість води, пари тощо.

    Завдяки монолітній структурі штучний камінь вважається ідеальним матеріалом для створення фартуха на кухню. Оскільки поверхня штучного каменю має непористу будову, в ній не розмножуються грибки та хвороботворні бактерії, а також не залишається залишків їжі після прибирання.

Штучний камінь дуже простий у догляді, оскільки увесь бруд та жирні плями можна легко усунути за допомогою миючого засобу під час звичайного вологого прибирання. Ще одна вагома перевага штучного акрилового каменю – стійкість до дії високих температур, тому можна не турбуватись про те, що випари свіжоприготовленої страви пошкодять його структуру або вплинуть на забарвлення.

Ексклюзивна кухня-студія

    Виробники штучного каменю пропонують широкий вибір різноманітних текстур і відтінків даного матеріалу. Залежно від стилю та основного забарвлення кухні-студії, можна підібрати найбільш актуальний колір штучного каменю, який буде використовуватись в оздобленні інтер’єру.

    Варто зауважити, що невеликі приміщення можна візуально збільшити за допомогою світлих кольорів, тому багато сучасних дизайнерів особливо часто використовують бежеві, персикові, ніжно-кавові, пісочні та інші світлі пастельні відтінки, з метою створення відчуття легкості і простору.

    Часто штучний акриловий камінь використовують у поєднанні з іншими будівельними матеріалами: натуральною деревиною, декоративною цеглою, склом, металом тощо.

Також актуальним прийомом є гармонійне поєднання двох видів штучних каменів, зокрема акрилового каменю і кварцового агломерату. Такий дизайн зробить акцент на оригінальній стилізації приміщення і додасть до загального інтер’єру нотки індивідуальності та автентичності.

Арки та колони у дизайні кухні-студії

    Оскільки кухня-студія служить не лише місцем для приготування їжі, а й зоною для відпочинку, з метою розширити її простір спеціалісти часто пропонують відмовитись від дверей, а замість них створити унікальну стилізовану арку. Штучний камінь чудово підкреслить цей елемент дизайну, а оздоблення звичайних кутів приміщення за допомогою цього матеріалу допоможе перетворити їх на вишукані колони.

    На сайті www.aria-ua.com.ua міститься широкий вибір штучних каменів, які використовують в оздобленні різних приміщень. Обирайте надійний матеріал за доступними цінами та створюйте власний стиль кухні-студії разом з компанією Арія-Україна!