+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Форми сучасних мийок

Мийка – невід’ємний функціональний елемент кухні та ванної кімнати. Обираючи необхідний умивальник, варто враховувати матеріал, з якого він виготовлений, наявність різних комплектуючих, спосіб монтажу, розміри і зовнішній вигляд виробу. Від матеріалу залежить надійність та термін експлуатації мийки, а форма і колір можуть допомогти реалізувати сміливі дизайнерські ідеї або, навпаки, зіпсувати враження про інтер’єр приміщення, в якому знаходиться умивальник.

Стильні та практичні види умивальників

    Для того, щоб  врахувати індивідуальні потреби і побажання замовників, виробники пропонують дуже різноманітні за формою та розміром умивальники.

    На сьогодні виокремлюють такі види сучасних мийок:

  • Консольні – умивальники, які прикріплюють до стіни, але при цьому вони не мають опори на підлогу. Під таким умивальником залишається багато вільного місця, яке часто використовують для встановлення додаткових тумб, у яких зберігають косметичні та миючі засоби, рушники тощо. Іноді простір під мийкою залишають вільним, щоб за необхідності візуально збільшити площу ванної кімнати.
  • Умивальники-тюльпани – в цьому випадку мийка опирається на спеціальну підставку – так званий п’єдестал, або ніжку. В конструкцію п’єдесталу ховають усі сантехнічні комунікації. Такий умивальник чудово підходить для класичного стилю ванної кімнати, оскільки підкреслює монументальність і розкіш інтер’єру.
  • Вмонтована мийка – встановлюється в шафу або тумбу, всередині яких знаходяться усі комунікації, миючі засоби, побутові аксесуари тощо. Такий варіант особливо популярний на кухні, де перш за все враховують практичність і довговічність конструкції. У якості матеріалу для стільниці, в яку вмонтовують мийку, часто використовують штучний камінь – надійний агломерат з високою термо- і вологостійкістю.
  • Мийка над пральною машиною – цей вид умивальника встановлюють в тих випадках, коли є критична необхідність у збереженні вільного простору у ванній кімнаті. Мийка має такі ж розміри, як і верхня панель пральної машини, завдяки чому не займає додаткового простору. Однак варто зауважити, що злив води в такому умивальнику ускладнюється внаслідок нестандартного розташування зливного отвору, а тому потребує ретельнішого догляду, ніж у звичайному варіанті мийки.

Форми і габарити умивальників

    Що стосується форми і габаритів сучасних умивальників, то тут для замовників та дизайнерів є необмежений простір для уяви і креативу. Форми мийок бувають найрізноманітнішими: від стандартних  квадратних і овальних до екстравагантних з різними кутами або вигинами.

    Наприклад, у просторій кухні або ванній кімнаті буде доречним великий умивальник з додатковими крилами незвичайної форми, ширина яких може становити навіть 80-100 см. Також сюди підійде класичний умивальник-тюльпан з розширеним п’єдесталом, який можна оздобити інкрустаціями або красивими візерунками. В такому випадку умивальник буде відігравати не лише функціональну, але й важливу естетичну роль у створенні цілісного інтер’єру.

    Популярним варіантом для кухонь є кутова мийка, яка ефективно використовує простір на стику двох робочих поверхонь. Якщо дозволяє площа стільниць, можна встановити кілька чаш – наприклад, велику і дві менших. Ці чаші використовують для миття різних продуктів і кухонних аксесуарів, зокрема в одній миють овочі та фрукти, в іншій – брудний посуд, а третя призначена для полоскання помитого посуду.

    Отже, вибір типу і форми мийки залежить від ваших потреб, площі кухні або ванної кімнати, а також стилю приміщення, де буде встановлено готовий виріб. Обирайте лише якісні та надійні умивальники, які будуть тішити око своїх власників багато років поспіль!