+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Фурнітура BLUM для кухонних меблів

Сучасна фурнітура австрійської компанії BLUM відповідає найвищим стандартам європейської якості. Усі елементи фурнітури BLUM продумані до найменших дрібниць, починаючи від зручної функціональності, вишуканого та ергономічного дизайну, і закінчуючи тривалим терміном експлуатації. Фахівці компанії BLUM гарантують своїм споживачам та партнерам самий високий рівень якості готових виробів і послуг.

Пріоритети фурнітури BLUM

Фурнітура BLUM загалом розрахована на неперевершені можливості кухонних меблів, а тому зосереджена на досконалих і плавних рухомих властивостях комплектуючих елементів. Завдяки такій фурнітурі процес відкривання та закривання рухомих частин суттєво покращить комфорт у вашому помешканні.

Фурнітура BLUM призначена максимально якісно задовольнити потреби кінцевого користувача.

Цикл виробництва фурнітури починається з простеження потреб споживачів, що безпосередньо впливає на розробку та конструювання нових елементів. З метою досягнення високої якості виробів та тривалого терміну експлуатації, вже на стадії розробки, фахівці компанії BLUM застосовують комп’ютерні симуляції та різноманітні тестування на піддослідних зразках.

Розмаїття складних механізмів

Серед великої кількості високоякісних виробів для рухомих частин кухонних меблів ви завжди знайдете:
– підіймальні механізми для різних типів конструкцій;
– різноманітні системи завіс;
– висувні системи для металевих шухляд;
– системи для шухляд з дерева;
– системи розділювачів;
– технології для безшумного і плавного руху;
– широко функціональні конструкції шафок.

Меблі без ручок

Компанія BLUM розробила ряд технологій, зокрема SERVO-DRIVE, TIP-ON, TIP-ON BLUMOTION і BLUMOTION, які дозволяють створювати різноманітні комфортні меблі з рухомими частинами без ручок. На замовлення клієнта меблеві модулі можуть бути оснащені електричними або механічними висувними системами.

Фахівці компанії BLUM успішно використовують сучасні інноваційні технології руху з підйомними механізмами, шухлядами і дверцятами без ручок. Усе це відкриває перед конструкторами безліч нових можливостей у дизайні неординарних меблевих елементів без видимої фурнітури. Особливість таких меблів полягає у тому, що їх дуже легко відкривати, достатньо лише торкнутися до фасаду рукою, коліном або стегном, і підіймачі відкриваються самі собою.

Усі вироби компанії BLUM проходять різні типи випробовувань, зокрема перевірку на навантаження та якість руху підвісних і висувних елементів.

Інноваційні технології від компанії BLUM

Провідні конструктори та інженери компанії BLUM розробили ряд інноваційних фурнітурних елементів, які на 100% можуть гарантувати тривалу, плавну і надійну роботу рухомих частин меблевої конструкції, якісне та ергономічне використання корисної площі, безшумне відкривання і закривання усіх елементів конструкції. Перегляньте каталог кухонь: класичні та кухні модерн.