+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Коротко про камінь Hi-Macs

Hi-Macs – сучасний штучний камінь, який виготовляє Південнокорейська корпорація LG. В склад цього штучного матеріалу входить біля 70% гідроксиду алюмінію (АНТ), який отримують в наслідок переробки алюмінієвої руди, 30% акрилової смоли (ПММА) і приблизно 5% натуральних барвників. Можна сказати, що склад каменю Hi-Macs, до певної міри, схожий на склад стоматологічної пломби.

Історія виробництва каменю Hi-Macs

Перша плита штучного акрилового каменю Hi-Macs зійшла з конвеєра у 1995 році, а починаючи з 1996 року цей будівельний матеріал вийшов на зовнішній ринок Азії, країн Сходу, США та Австралії. У 2002 році корпорація LG отримала на камінь Hi-Macs міжнародні сертифікати якості ISO і NSF, які підтверджують безпеку виробництва будівельної продукції для навколишнього середовища.

Особливості процесу виробництва каменю Hi-Macs

Штучний акриловий камінь Hi-Macs виготовляють на стальному конвеєрі у вигляді листів, а сам процес виробництва відповідає усім вимогам безпеки та суворим стандартам якості сертифікації.

Складники майбутнього каменю проходять обробку в прогресивному процесі загартовування Thermal Cure. Завдяки процесу використання технології Thermal Cure можна досягнути максимально сильного з’єднання компонентів штучного каменю, в результаті чого усуваються практично будь-які структурні дефекти вирівнювання матеріалу, що, у свою чергу, загалом суттєво покращує якість штучного каменю Hi-Macs.

Завдяки спеціальній технології Thermal Cure, в результаті глибокої полімеризації, з утвореного матеріалу усуваються всі «летючі речовини», в наслідок чого, утворений матеріал володіє мінімальними показниками з осідання і температурного розширення.

Переваги каменю Hi-Macs

Цілковита відсутність пор та ідеально гладка поверхня стільниць відповідають найбільш суворим вимогам гігієни і володіють цілим рядом переваг у порівнянні з традиційними поверхнями – гранітом, мармуром, склом, ламінатом або штучним каменем на основі поліестеру, в першу чергу, за рахунок гнучкості та можливості безшовного з’єднання будівельних плит між собою.

Стільниці з штучного акрилового каменя Hi-Macs виглядають, як єдині монолітні вироби. На поверхнях готових виробів не видно видимих швів, а це означає, що у швах не скупчується жир і бруд, і, як наслідок, не утворюється хвороботворна плісень.

Як і більшість штучних акрилових поверхонь, камінь Hi-Macs легко піддається очищенню та реставрації. Матеріал Hi-Macs постачається каліброваними листами товщиною 12 мм, таким чином стільниця має ідеально рівну товщину по усій довжині робочої поверхні.

За умов відповідного догляду та дотримання простих правил експлуатації стільниці з акрилового каменю Hi-Macs прослужать своїм власникам довгі роки, особливо це актуально для кухонь.