+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Кутові кухні з акрилового каменю

Багато власників кухонь з невеликою площею прагнуть максимально використати наявний простір і розмістити необхідну кількість одиниць кухонного гарнітуру та побутової техніки. Щоб вирішити це нелегке завдання в малогабаритному приміщенні, спеціалісти радять облаштовувати кутову кухню, переважно Г-подібної форми.

Практичність кутових кухонь

    По всьому світі особливою популярністю користуються практичні елементи побуту, які не займають багато вільного простору і за якими легко доглядати. Меблеві елементи кутової кухні вважаються доволі ергономічними та комфортними у використанні. За допомогою Г-подібного розташування кухонних меблів можна правильно і зручно розмістити робочий трикутник – мийку, плиту та холодильник. Завдяки цьому вам не доведеться здійснювати зайвих рухів по кухні, та й усе необхідне для приготування смачних страв буде під рукою.

    Сучасна гарнітура кутової кухні дозволяє всередині модулів вмонтувати побутову техніку. Таке рішення суттєво зекономить корисну площу приміщення, а також допоможе збагатити інтер’єр додатковими елементами декору, для яких тепер можна відвести доречне місце на кухні.

    Завдяки кутовому розміщенню елементів кухонного гарнітуру саму кухню можна розділити на дві зони: робочу та обідню. Таким чином, кухня стає не лише місцем для приготування їжі, але й затишним куточком, де можна спільно провести час із друзями і сім’єю, смакуючи корисними та ексклюзивними кулінарними шедеврами.

Як обрати матеріал для кутової кухні

    Сьогодні виробники пропонують великий вибір будівельних матеріалів, з яких виготовляють різноманітні частини кутової кухні: робочі поверхні, фартухи, мийки, облицювальні матеріали, ящички, полиці тощо. Зрозуміло, що всі прагнуть придбати максимально якісний і надійний матеріал. Однак для того, щоб раціонально обрати сировину для виготовлення побутових кухонних елементів, варто врахувати декілька факторів.

– Частота використання стільниць та мийки. Кухонні робочі поверхні зазвичай підлягають інтенсивній експлуатації, тому їхня якість повинна відповідати найвищим показникам якості. На кухонні стільниці потрапляє велика кількість вологи, бруду і різних шкідливих мікроорганізмів, тому матеріал для стільниці повинен бути вологостійким та непористим, щоб в ньому не розмножувались хвороботворні бактерії.

– Можливість безшовного з’єднання робочих поверхонь між собою та з мийкою. Важливо пам’ятати, що в місцях стику робочих поверхонь можуть скупчуватись і розмножуватись небажані для здоров’я мікроорганізми. Особливо сильно вони розповсюджуються там, де на тривалий час залишається бруд і волога. Враховуючи цей факт, обирайте матеріал, структура якого дозволяє змонтувати робочу поверхню без швів і стиків.

– Екологічна безпека. Якщо на кухонні меблі потрапляє пряме сонячне випромінювання, ультрафіолетові промені здатні взаємодіяти з деякими матеріалами, впливаючи на їхню структуру та колір. Крім того, кухонні стільниці постійно піддаються впливу різних хімічних речовин, які містяться в миючих засобах. Якісний матеріал не взаємодіє з іншими речовинами, а також не втрачає своєї фактури і відтінку внаслідок дії прямих сонячних променів.

Надійний матеріал для кутової кухні

    Штучний акриловий камінь – це довговічний та надійний матеріал, який часто використовують для виготовлення кутових кухонь. Робочі поверхні, виготовлені з акрилу, непористі, тому на них не скупчуються та не розмножуються грибки і бактерії. Також за акриловою поверхнею легко доглядати, адже бруд та залишки їжі і напоїв не проникають у її структуру та не залишають на ній стійких плям.

    Пластичність акрилового каменю дозволяє виготовити з нього робочу поверхню будь-якої форми і довжини без видимих швів та стиків. Ще один приємний бонус – навіть після багатьох років інтенсивної експлуатації штучний камінь не втрачає свого привабливого зовнішнього вигляду.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ Ви можете обрати якісний акриловий камінь для ексклюзивної кутової кухні!