+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Листовий штучний камінь

   

   Штучний акриловий камінь сьогодні набув неабиякої популярності в першу чергу завдяки зручності та легкості в процесі обробки і монтажу. Завдяки цьому його широко використовують в інтер’єрах та екстер’єрах, як житлових, так і офісних приміщень.

    З листового штучного каменю можна виготовити не лише стільницю чи підвіконник, але й дуже цікаві та оригінальні елементи декору, зокрема ніші, поруччя, ексклюзивні сходи тощо.

    Також його використовують в процесі виготовлення мийок, душових піддонів та у якості облицювального матеріалу для стін у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Особливості листового штучного каменю

       Зазвичай листові плити з акрилового каменю мають доволі великі розміри 3680х760х12 мм, завдяки чому, вони легко кріпляться на стінах, практично не залишаючи слідів від стикових швів. Окрім цього, з листів штучного каменю можна сконструювати предмети різноманітного розміру та форми.

    Заводи-виробники пропонують як окремі листи штучного каменю, так і готові вироби широкого призначення. Переважно це мийки, раковини, душові піддони, а також різноманітні стільниці та робочі поверхні.

Переваги виробів, виготовлених на заводі

    Вироби з штучного акрилового каменю, які випускають на відповідних заводах, виготовляють на сучасному обладнанні з дотриманням усього технологічного процесу виробництва. Завдяки цьому вони володіють високою якістю та зможуть прослужити вам багато років.

    Більшість виробників пропонують споживачам доволі широкий асортимент розмірів і кольорових рішень в готових виробах. Цінова політика стосовно штучного каменю залежить від марки виробника, вихідних матеріалів та розмірів придбаного модуля.

Штучний камінь в листах

    Придбавши листовий штучний камінь ви можете виготовити з нього виріб будь-якої форми і конфігурації. Деталі конструкції з’єднують між собою спеціальним клеєм, який підбирається під колір плити, а тому шов залишається практично не помітним. Завдяки цьому незалежно від розмірів і форми на завершальному етапі виріб має монолітну фактуру.

    Штучний акриловий камінь, виготовлений в заводських умовах володіє однорідною текстурою по усій товщині плити. Саме тому ймовірні подряпини та невеликі сколи можна легко усунути, зашліфувавши поверхню спеціальним станком.

    Вироби з штучного каменю радіаційно і хімічно інертні, тобто не виділяють у навколишнє середовище жодних шкідливих речовин. На поверхні акрилової плити відсутні пори, завдяки чому вона легко чиститься та непроникна для хвороботворних бактерій. Адже не дарма вироби зі штучного акрилового каменю часто використовують в тих місцях, де необхідна цілковита стерильність.

    Зробіть своє помешкання чи офіс безпечною фортецею та ексклюзивним «майданчиком» для відпочинку і роботи!