+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Меблі для терас і саду зі штучного каменю

Щасливі власники приватних будинків, безумовно, люблять насолоджуватися приємним проведенням вільного часу на терасі.

Сучасна і комфортна тераса – це затишний простір для відпочинку під накриттям чи відкритим небом, де можна споживати їжу разом з сім’єю та друзями, милуватися заходом або сходом сонця, а також просто подрімати, відчуваючи легкий подув теплого вітру.

Як обрати меблі для тераси

    Для того, щоб добре відпочити чи відчути комфорт і затишок у власному саду, потрібна не лише тепла та приємна погода. Варто підібрати якісні, сучасні і зручні меблі для тераси, стиль яких обов’язково повинен гармонійно поєднуватись з дизайном ділянки та екстер’єром дому.

    При виборі меблів для саду чи тераси спершу варто зважити на те, для яких цілей вони будуть призначені. Наприклад, меблі можуть використовуватись виключно для сімейного відпочинку або ж, навпаки, для вечірок великими компаніями. Крім того, необхідно врахувати також те, де саме стоятимуть меблеві модулі – під відкритим небом чи під накриттям. Від цього залежатиме, який матеріал для виготовлення меблів обрати, в якому стилі та дизайні оформити терасу тощо.

Основні вимоги для садових меблів

    Найважливіші вимоги для меблів, які стоятимуть на терасі чи в саду, – це зручність і практичність. Важливо, щоб меблеві вироби виглядали естетично, привабливо та служили прикрасою ділянки довкола дому або саду. Окрім цього, матеріал, з якого виготовлятимуть садові меблі, повинен бути термо- і вологостійким, не нищитись під впливом ультрафіолетового випромінювання. Тому для виготовлення меблевих елементів для тераси використовують непористі, монолітні матеріали, які те втягують вологу та стійкі до дії грибків чи різноманітних мікроорганізмів, –  наприклад, штучний акриловий камінь.

    Оскільки садові меблі постійно зазнають впливу різних чинників навколишнього середовища, їх виготовляють з міцних і стійких до вологи матеріалів. Якщо необхідно, використовують м’які додаткові елементи (подушки, пуфики, м’які сидіння тощо). Переважно ці додаткові елементи можуть бути мобільними (знімними) або ж їх просочують спеціальними водовідштовхувальними засобами.

Меблі для терас і саду зі штучного акрилового каменю

    Важливо обирати меблеві модулі з того матеріалу, який вирізняється міцністю та довговічністю. Популярністю користуються садові меблі з пластику, однак вони легко втрачають привабливий зовнішній вигляд в процесі експлуатації, а також не витримують постійних механічних навантажень. Меблі з дерева виглядають дуже елегантно і естетично, однак волога, ультрафіолетове випромінювання та різні шкідники можуть суттєво скоротити термін їхнього використання.

    Меблі зі штучного каменю для терас і саду виглядають надзвичайно монументально та розкішно. Штучний камінь – матеріал, який характеризується стійкістю до перепадів температури і дії вологи, механічною міцністю та невибагливістю в догляді. Також у ньому немає тріщин і пор, в яких могли б розмножуватися різні грибки та небезпечні мікроорганізми. Штучний камінь довговічний, тому меблі, виготовлені з цього матеріалу, служитимуть не одному поколінню його власників.

Меблі для тераси і саду від компанії Aрiя-Україна

    Навіть сильні пориви вітру не страшні для столу, якщо його стільниця виготовлена зі штучного каменю, оскільки вона досить важка і перевернути її не так просто. Окрім цього, доглядати за меблевими модулями зі штучного каменю дуже легко: варто лише протирати їх проточною або мильною водою, що може стати захопливим завданням навіть для дітей.

    На сайті www.aria-ua.com.ua ви знайдете цікаві пропозиції меблів для тераси і саду, що виготовлені зі штучного акрилового каменю. Обирайте якісні та надійні садові меблі, які будуть приносити користь і милувати око ваших рідних і дорогих людей не один рік!