+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Модні тенденції 2018 року – епоха штучного каменю

Сучасний штучний камінь недарма користується неабиякою популярністю у провідних дизайнерів світу та України, адже за свою, більш ніж півстолітню, історію пройшов усі етапи випробовувань і вдосконалення, що й зробило його трендовим будівельним матеріалом на міжнародному рівні. Внаслідок чого ХХІ століття цілком виправдано можна назвати епохою штучного акрилового каменю.

Неперевершений будівельний матеріал

    У дизайні сучасних інтер’єрів штучний акриловий камінь, як і кварцовий агломерат ідеально поєднується з натуральною породою, деревиною, металом, склом та іншими матеріалами, які успішно використовують у процесі створення оригінальних дизайнів.

    Широка кольорова палітра та неперевершено великий вибір фактур поверхні плити створюють можливість легко імітувати практично будь-яку натуральну кам’яну породу, що, у свою чергу, дозволяє реалізувати оригінальні ідеї у дизайні інтер’єрів.

Сучасний дизайн з використанням штучного каменю

    Штучний акриловий камінь в дизайні інтер’єрів завжди приваблює захоплений погляд гостей помешкання чи офісу. Використання кварцового агломерату та штучного каменю в дизайні будівлі може зробити унікальним навіть самий банальний інтер’єр.

    Наприклад, світле приміщення оздоблене елементами барельєфу буде схоже на старовинну залу палацу та візуально розширитись корисну площу, а різноманітні рельєфні плити нададуть неординарний шарм стандартним однотипним стінам.

    Проте, важливо пам’ятати, що у дизайні інтер’єру не слід зловживати надто великою кількістю елементів з кварцового агломерату чи акрилового каменю, оскільки приміщення здобуде надто помпезний вигляд.

Ідеальним дизайном для розміщення елементів зі штучного каменю вважаються стіни з нанесенням декоративної штукатурки, матові фарби або шпалери в приглушених світлих відтінках без чітких контурних візерунків.

Штучний акриловий камінь у кухонній зоні

    Сучасна кухня вимагає не лише особливих ремонтних робіт та оздоблювальних матеріалів, але й повинна зберігати стійкість до надмірної вологи, перепадів температури, механічних пошкоджень, а особливо – бути місцем гігієнічної та екологічної безпеки для своїх користувачів.

    Саме якісний штучний камінь посідає провідні позиції в дизайні інтер’єрів кухонних приміщень, оскільки володіє усіма переліченими вище санітарно-технічними характеристиками. Адже стільниці зі штучного каменю надзвичайно красиві, довговічні, не бояться різноманітних подряпин і сколів, а головне – легкі та доступні у процесі прибирання.

    Будь-які конструктивні елементи, виготовлені з кварцового агломерату чи штучного акрилового каменю, органічно поєднуються з меблевими модулями, кімнатними рослинами і декоративним оздобленням. Приміром, кухонні панелі та барна стійка зі штучного акрилового каменю послужать чудовим завершенням інтер’єрної композиції та будуть ідеально гармоніювати з підвіконням і стільницями з цього ж будівельного матеріалу.

Інші елементи декору

    Такі елементи декору, як журнальні столики, оригінальні підвіконня, ключниці, балясини чи рами для дзеркал, котрі виготовляють з різноманітних видів штучного каменю здатні подарувати вашому інтер’єру виняткову індивідуальність та вишуканий шарм.

    Сьогодні штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат успішно використовують у багатьох сферах дизайнерського мистецтва, оскільки йому можна надати практично будь-яку фактуру та забарвлення.

    Висока якість і довговічність, поміркована вартість та неперевершена краса, зробили цей матеріал одним із лідерів в процесі внутрішнього ремонту і оздоблення житлових та офісних приміщень.