+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Нестандартні дизайнерські ідеї з акриловим підвіконням

Підвіконник – це не лише невід’ємна частина віконної конструкції, яка може чудово доповнити вигляд вікна зсередини чи зовні, але й додаткова функціональна поверхня, яку часто використовують в різних практичних цілях.

Надійний матеріал для міцного підвіконника

Кожен власник затишного житла бажає, аби підвіконник виглядав естетично і привабливо, тому надзвичайно важливим вважається правильний вибір відповідного матеріалу для цієї конструкції.

    Пластик – один з поширених недорогих матеріалів, які використовують для виготовлення підвіконників. Однак варто звернути увагу на те, що пластик недовговічний, легко піддається дії механічного навантаження, а також втрачає свій колір і текстуру під дією ультрафіолетового випромінювання.

    Замовники, які віддають перевагу екологічно безпечним матеріалам, часто обирають дерев’яні підвіконня. Якісна деревина недешева з економічної точки зору, однак має приємний запах і не виділяє токсичних речовин у навколишнє середовище. Недолік цього матеріалу полягає у тому, що дерев’яну поверхню руйнує підвищена вологість та перепад температур. Якщо дерев’яний підвіконник має пористу структуру, то в мікрозаглибинах будуть накопичуватися залишки бруду або їжі, що може спровокувати розмноження хвороботворних мікроорганізмів, а це, в свою чергу, негативно позначиться на здоров’ї мешканців.

    Одним з найбільш популярних матеріалів для виготовлення підвіконників вважається штучний акриловий камінь або кварцовий агломерат. Акрил стійкий до дії вологи, перепаду температур і механічних навантажень. Також за ним дуже легко доглядати: достатньо протирати поверхню з акрилу вологою ганчіркою, змоченою у миючому засобі. Цей матеріал монолітний і непористий, завдяки чому в ньому не розмножуються шкідливі мікроорганізми, а з плином часу поверхня зі штучного каменю не деформується та не втрачає свого початкового привабливого зовнішнього вигляду.

Цікаві форми для підвіконня

    Часто підвіконник використовують в якості підставки для кімнатних вазонів або книг. Однак сьогодні багато замовників бажають створити з підвіконника не просто функціональний елемент віконної системи, а практичний і затишний куточок, в якому можна виконувати різні домашні справи або, навіть, розслабитись.

Підвіконня, як стільниця

    Наприклад, якщо у кухонній кімнаті наявна невелика вільна площа, підвіконник використовують як стільницю для приготування їжі або навіть замість столу – як поверхню, де вживають різні смаколики.  Завдяки тому, що акрил складається з натуральних компонентів, його структура дозволяє виготовити предмети користування різних геометричних форм: з гострими кутами, хвилеподібні, круглі тощо. Тому підвіконня-стільниця з акрилу може бути тієї форми та відтінку, які забажає замовник.

Підвіконня, як куточок відпочинку

    У гостьових кімнатах приватних будинків спеціалісти створюють незвичайні підвіконники, які можуть легко замінити гамак і терасу. Це підвіконня, що мають форму лежаків або ліжок. Зручно вмостившись на такому цікавому підвіконнику з чашечкою пахучої кави або пряного трав’яного чаю, можна по-справжньому відпочити тілом і розумом, із задоволенням спостерігаючи прекрасний вигляд з вікна.

Підвіконня, як робоча поверхня

    Ще один спосіб нестандартного використання підвіконника – зробити з нього робоче місце. Такий варіант особливо практичний для батьків, які хочуть, аби їхні діти мали достатньо велику та освітлену робочу поверхню для виконання домашніх завдань або різних хобі. Поверхня з акрилу екологічно безпечна і широко використовується для створення функціональних предметів у дитячих кімнатах. Крім того, завдяки гнучкості матеріалу є можливість виготовити підвіконня будь-якого розміру та форми, причому поверхня не буде містити швів.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ можна знайти каталог акрилових каменів від різних виробників. Обирайте лише якісний матеріал і створюйте з нього власні маленькі шедеври, які стануть справжньою окрасою вашого помешкання!