+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Нові тенденції у створенні сучасних виробів з акрилового каменю

Усім відомо, що якість функціональних предметів, які експлуатуються протягом тривалого часу, залежить від практичних характеристик матеріалу, з якого виготовлені певні елементи інтер’єру або екстер’єру. Однак на сьогоднішній день замовники бажають купувати не лише практичні, але й сучасні та естетичні речі, які б гармонійно поєднувались зі стилем приміщення, в якому вони будуть розміщені.

Надійний і перевірений матеріал

    Класичний стиль далі залишається одним із найпопулярніших способів оздоблення різних приміщень. Для класики притаманна надійність, вишуканість і практичність усіх елементів інтер’єру або екстер’єру. Міцний та довговічний акриловий камінь – чудовий матеріал для сучасних і стильних функціональних предметів.

    Акрил часто застосовують у процесі виготовлення стільниць для класичних столів. Штучний камінь – це монолітний та безшовний матеріал, завдяки чому в його структурі не накопичуються і не розмножують грибки, хвороботворні бактерії та бруд загалом. Крім цього, вага матеріалу дозволяє виготовити безшовну стільницю великих розмірів для столу, за яким необхідно розмістити багато осіб.

    Також акриловий камінь прекрасно підходить для оздоблення стін або колон у класичному стилі. Різноманітність текстур, кольорів і навіть відтінків акрилу дозволяє підібрати саме такий вид матеріалу, який необхідний для облицювання стіни, підлоги або стелі приміщення. Сама структура акрилового каменю додає класичному інтер’єру нотку помпезності та оригінальності.

Практичні елементи дизайну з акрилу

    Сучасні тенденції у сфері декору полягають у створенні візуально привабливих, але водночас максимально практичних предметів інтер’єру, які б гармонійно поєднувались із будь-яким стилем оселі або офісу. Акриловий камінь – це міцний і надійний матеріал, який зберігає початковий зовнішній вигляд протягом багатьох десятиліть, тому користується надзвичайною популярністю в усьому світі.

    Зокрема, спеціалісти намагаються креативно підходити до знайомих нам практичних речей, без яких не обходиться жодна будівля – наприклад, до підвіконня. Звичайно, можна обрати дешеві матеріали для підвіконня, яке буде використовуватись в якості підставки для домашніх вазонів або книг. Але водночас варто звернути увагу на екологічність матеріалу, адже він буде безпосередньо впливати на здоров’я мешканців.

    Креативний підхід до створення незвичайних підвіконників полягає у тому, що його застосовують як стільницю замість письмового столу або, навіть, як місце відпочинку, на яке можна покласти м’який матрац і трохи подрімати. Для міцної конструкції такого підвіконня необхідно використовувати якісний матеріал, який з часом не втратить своєї міцності і форми.

Акриловий камінь – надійний і довговічний будівельний матеріал, який не прогинається навіть під впливом значного механічного навантаження. Крім того, акрил є термостійким матеріалом, який під дією ультрафіолетового випромінювання не виділяє токсичних речовин у навколишнє середовище, а також не змінює свого відтінку внаслідок прямого потрапляння сонячних променів.

Неординарний дизайн виробів з акрилу

    Структура акрилового каменю дозволяє виготовляти з нього практичні предмети різної неправильної форми – прямокутні, хвилеподібні, заокруглені тощо. Цю властивість часто застосовують для створення ексклюзивних ванних кімнат, в яких встановлюють елементи сантехніки різної форми та актуальних відтінків. Оскільки акрил вважається цілком термо- і вологостійким матеріалом, саме з нього виготовляють сучасні та надійні елементи побуту і декору для усіх приміщень з підвищеною вологістю.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ можна знайти різноманітні акрилові камені за доступною ціною. Створюйте ексклюзивне оздоблення приміщення, обравши якісний штучний камінь!