+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Особливості дизайну виробів з акрилового каменю

Протягом багатьох століть натуральний камінь широко використовували в будівництві та оздобленні помешкань. Проте протягом останніх десятиліть провідні європейські інженери та будівельники розробили ідеальну альтернативу натуральній породі – штучний акриловий камінь, який за своїми технічними і естетичними характеристиками анітрохи не поступається натуральному, а навіть, в деякій мірі, перевершує його.

Універсальний будівельний матеріал

    Розмаїття фактур, пластичність матеріалу, необмежені кольорові рішення та візуальна схожість з натуральною породою створюють для сучасних дизайнерів широкі можливості у сфері розробки і оформлення оригінальних автентичних інтер’єрів. Штучний акриловий камінь ідеально поєднується з декоративними елементами з натурального дерева, металу, скла і пластику, що дозволяє назвати його універсальним будівельним матеріалом.

    На сьогоднішній день штучний акриловий камінь часто використовують для оздоблення стін, дверних коробок, вікон, камінів, арок, колон, а також у процесі виготовлення різноманітних меблевих модулів.

    Сучасний штучний камінь володіє чудовими технічними і естетичними характеристиками:

  • неабиякою стійкістю до механічний пошкоджень;
  • екологічною безпекою та відсутністю у складі матеріалу токсичних речовин;
  • довговічністю;
  • вогнестійкістю.

Завдяки цим показникам з штучного акрилового каменю сьогодні виготовляють різноманітні предмети інтер’єру, які вирізняються своєю неординарністю і можуть стати втіленням найсміливіших дизайнерський фантазій та задумів.

Штучний камінь в інтер’єрі сучасної кухні

    Кухня – це те місце, де мешканці квартири зазвичай проводять найбільшу частину свого вільного часу, а тому практично усі турботливі господині прагнуть створити у цьому приміщенні максимальний затишок і комфорт.

    Саме тому в організації кухонного простору надзвичайно важливо використовувати меблеві модулі, які легко доглядати, а їхній привабливий зовнішній вигляд залишиться незмінним протягом багатьох років.

    Найчастіше в оформленні кухонного дизайну використовують штучний акриловий камінь. З нього зазвичай виготовляють стільниці, барні стійки, раковини, підвіконня та багато інших декоративних елементів інтер’єру.

    Сучасний акриловий камінь заслужив свою популярність не лише завдяки стійкості до механічних пошкоджень, але й через те, що у цьому матеріалі цілком відсутні мікропори і тріщини, що унеможливлює утворення та розмноження хвороботворних бактерій і грибків. За ним легко доглядати, оскільки робочу поверхню з акрилового каменю можна очистити за допомогою практично будь-якого миючого засобу.

Особливості дизайну виробів з акрилового каменю

    Технологія виробництва акрилового каменю дозволяє створювати різноманітні гнуті елементи, а це суттєво розширяє можливості дизайнерів у створенні сучасних і непередбачуваних інтер’єрних рішень. Наприклад, за допомогою гнутих елементів інтер’єру, меблевим гарнітурам можна надати м’які лінії переходів.

    Використання штучного каменю в дизайні інтер’єрів спричинило розвиток нової хвилі у меблевій індустрії. Завдяки цьому матеріалу провідні міжнародні дизайнери змогли подарувати сучасним помешканням особливу піднесену атмосферу, відчуття надійності та захищеності. Усе це ми прагнемо подарувати і вам!