+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Особливості глянцевих і матових поверхонь з акрилового каменю

 

   Вироби зі штучного акрилового каменю і кварцового агломерату на сьогоднішній день стали чудовою альтернативою аналогам з натуральної кам’яної породи.

    В залежності від методу фінішної обробки поверхні робочого покриття, штучні акрилові плити поділяють на матові, глянцеві та напівматові з імітацією натуральних вкраплень.

Відповідність міжнародній сертифікації

    Однією з вагомих переваг штучного акрилового каменю можна впевнено назвати відповідність сертифікації згідно міжнародних стандартів якості ISO і DIN. Іншими словами, клас вогнестійкості штучної акрилової плити становить В1, токсичність – FO, щільність – 1780 кг/куб. см, термін експлуатації – від 30 років.

    Штучний камінь володіє відмінною стійкістю до утворення та розмноження хвороботворних бактерій і мікроорганізмів, а при нагріванні готового матеріалу до 185 за Цельсієм дозволяє змінювати форму плити та створювати монолітні конструкції без єдиного шва.

Матова чи глянцева поверхня

    Сучасні виробники пропонують дуже великий вибір штучного акрилового каменю і кварцового агломерату. З цього будівельного матеріалу можна виготовити практично будь-які сантехнічні чи меблеві елементи або вилити конструкцію нестандартного розміру та форми.

    Вироби з кварцового агломерату і штучного акрилового каменю не потребують особливого догляду, не виділяють шкідливих речовин та запахів.

    Штучний акриловий камінь з глянцевою поверхнею привертає до себе значно більше уваги, ніж матовий, проте матовий камінь створює у приміщенні відчуття затишку і гармонії.

    Матові поверхні частіше використовують у тих інтер’єрах, де переважають спокійні відтінки та не потрібно робити акцент на певних, яскраво виражених, елементах декору.

    Технічно, глянцева і матова поверхні, практично не поступаються одна одній. Можна сказати, що між ними існує лише одна відмінність – глянцева поверхня потребує більш акуратнішого і бережливого ставлення, оскільки на ній помітніші подряпини та інші механічні пошкодження.

    Проте, якому покриттю надати перевагу, матовому чи глянцевому, залежить від особистих побажань замовника і особливостей дизайну приміщення.

Штучний акриловий камінь від компанії Арія-Україна

    Досвідчені фахівці компанії Арія-Україна завжди готові надати усі детальні консультації та допомогти обрати найкращий варіант для вашого помешкання чи офісу.

    Робочі поверхні, підвіконня, раковини та інші вироби зі штучного акрилового каменю – чудове рішення для швидкого, надійного і ефективного оформлення інтер’єру у будь-якому сучасному архітектурному стилі.

    Модульні елементи з кварцового агломерату чи штучного акрилового каменю від компанії Арія-Україна дозволять вам на довгі роки уникнути зайвих витрат на перевстановлення, ремонт чи проблемну експлуатацію придбаних виробів.

    Обирайте лише перевірену продукцію від авторитетних виробників і отримаєте надійні, екологічно безпечні та стильні вироби, які прослужать вашим близьким і рідним не одне десятиліття!