+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Особливості кухонних фартухів зі штучного каменю

Кухня – це частина житла, в якій ми проводимо дуже багато часу, зокрема готуємо та споживаємо смачну їжу. Оскільки під час процесу приготування різноманітних страв на стіни і підлогу потрапляють бризки, бруд або напівготова продукція, дуже важливо захистити поверхні від такого небажаного сусідства. Для цього варто обрати надійний та якісний матеріал для облицювання робочих поверхонь і кухонного фартуха.

Яким повинен бути кухонний фартух

    Головне завдання у виборі матеріалу при облицюванні фартуха для кухні – захист стіни, яка знаходиться між робочою поверхнею та кухонним гарнітуром або за побутовими приладами.

    Зазвичай, на стіну, яка знаходиться поруч зі стільницями або кухонними побутовими приладами, потрапляє багато бруду, вологи і різних шкідливих мікроорганізмів. Для того, щоб поверхня стіни не руйнувалась, її облицьовують якісним матеріалом, зокрема деревиною, штучним або натуральним каменем, металом, керамічною плиткою тощо.

Важливими критеріями у виборі облицювального покриття вважається надійний захист стін від надмірної вологи, високої температури та хвороботворних організмів. Крім того, після щоденного прибирання і догляду фартух кухні не повинен втрачати свого привабливого зовнішнього вигляду та обраного відтінку.

Штучний камінь у кухонному фартуху

    Штучний камінь – це високоякісний матеріал, який створюють шляхом поєднання мінеральних речовин, акрилових смол і різних натуральних барвників. Сучасний штучний камінь виготовляють у вигляді моноліту, завдяки чому він вважається безшовним матеріалом, а тому в його структуру не проникають часточки бруду, волога, грибки та бактерії.

    Штучний акриловий камінь володіє термо- і вологостійкими характеристиками. Це означає, що поруч із кухонним фартухом з цього матеріалу можуть варитись, кипіти та випаровуватись гарячі страви, адже надмірна волога не принесе такому фартуху жодної шкоди.

    За фартухом зі штучного каменю дуже легко доглядати. Для цього достатньо протирати поверхню фартуха вологою ганчіркою, яку можна змочити у звичайному миючому засобі.

Зовнішній вигляд фартуха зі штучного каменю

    Оскільки до складу штучного каменю входять різноманітні натуральні барвники, замовник може самостійно обрати необхідний відтінок матеріалу для кухонного фартуха.

    Колір штучного каменю не втрачає своєї яскравості під дією ультрафіолетового випромінювання або надмірної вологи. Крім того, кольорова гама матеріалу дозволяє візуально зімітувати відтінки і структуру натурального каменю. Таким чином, можна створити ефект мармурового або гранітного кухонного фартуха, при цьому виготовивши його з не менш якісного та більш доступного в ціні штучного каменю.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ Ви можете знайти каталог найпоширеніших зразків штучного акрилового каменю та кварцового агломерату, який використовують для виготовлення кухонних стільниць, фартухів і підлоги. Обирайте довговічний, якісний та естетичний матеріал для кухонного фартуха за доступною ціною!