+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Оздоблення інтер’єру за допомогою акрилового каменю

Загальновідомо, що термін експлуатації певного предмету побуту або елементу декору великою мірою залежить від того, з якого матеріалу він зроблений. Не дивно, що покупці прагнуть купувати тільки ті функціональні предмети, які виготовлені лише з найбільш якісних та довговічних матеріалів. Одним з таких надійних і якісних матеріалів цілком виправдано вважається штучний акриловий камінь.

Переваги штучного каменю

    Акриловий камінь складається з мінеральних речовин, акрилових смол і різних натуральних барвників. Завдяки такому складу штучний камінь дуже міцний, практичний та привабливий зовні. Ці характеристики дозволяють використовувати акрил як для виготовлення практичних меблевих модулів, сантехнічних елементів, так і для облицювання стін, підлоги, стелі або навіть фасаду приміщення.

    Штучний акриловий камінь стійкий до перепадів температури та підвищеної вологості. Саме ці технічні характеристики дозволяють використовувати акрил для оздоблення екстер’єру і при цьому не хвилюватись, що тривала дія ультрафіолетового випромінювання може зруйнувати структуру матеріалу.

    Крім того, акриловий камінь має непористу поверхню, тому в ній не розмножуються грибки та хвороботворні мікроорганізми.

Загалом штучний камінь – гіпоалергенний і екологічно безпечний матеріал, який застосовують для облицювання стін, стелі чи підлоги всередині дому. Він не виділяє у навколишнє середовище токсичних речовин, тому його використовують для виготовлення предметів побуту або декору навіть у дитячих кімнатах.

Що оздоблюють за допомогою штучного каменю?

    Завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам акриловий камінь застосовують практично в усіх сферах дизайнерських рішень для оформлення інтер’єру та екстер’єру приміщення.

    Зокрема, багато меблевих елементів для кухні сьогодні дуже часто виготовляють саме з акрилу. Це дуже практичний і надійний матеріал для такого призначення, адже він не втрачає міцності і зовнішнього вигляду через надмірну вологість або підвищену температуру. Також за ним легко доглядати: забруднену поверхню достатньо протерти вологою ганчіркою, змоченою в миючому засобі.

    У ванній кімнаті сучасно і презентабельно виглядає стіна, облицьована штучним каменем, який зовні імітує натуральний. Такий продуманий хід допоможе створити атмосферу розкоші, комфорту та елегантності. Крім того, акрил чудово поєднується з іншими будівельними матеріалами, наприклад, з металом, склом, пластиком чи деревиною. Враховуючи цю деталь, дизайнери часто виконують стильні та ексклюзивні декоративні елементи стін, стелі чи колон, гармонійно поєднуючи акриловий камінь зі вставками інших матеріалів.

    Оскільки штучний акриловий камінь стійкий до різних погодних умов, його успішно застосовують для облицювання фасаду приміщення. Також з акрилу виготовляють елементи декору, які зберігають на відкритому повітрі.

    Поціновувачі зимових садів або садово-паркового дизайну часто надають перевагу акриловому каменю як матеріалу, з якого створюють неповторні малі архітектурні форми, які милують око і прикрашають сад.

Сучасне призначення акрилового каменю

    Оздоблення помешкання штучним акриловим каменем постійно набирає популярності, тому що завдяки унікальній безшовній структурі та сучасним технологічним процесам спеціалісти отримують надзвичайно різноманітну конфігурацію матеріалу і широку палітру доступних відтінків.

    Зі штучного каменю сьогодні виготовляють різноманітні практичні вироби, серед яких неперевершені стільниці різних незвичайних геометричних форм. Такі практичні елементи дизайну використовують для створення ексклюзивного стилю офісу або дому.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ представлений каталог різноманітних якісних штучних каменів. Обирайте надійні і довговічні матеріали, з яких наші дизайнери допоможуть вам створити маленькі неперевершені та креативні шедеври!