+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Оздоблення стін штучним акриловим каменем

На сьогоднішній день актуальною тенденцією у сфері оздоблення приміщень вважається оригінальне облицювання стін – як всередині, так і ззовні будинку чи офісу. Сьогодні для оздоблення стін використовують різні будівельні матеріали – натуральний і штучний камені, дерево, пластик тощо. Найбільш надійним, якісним та довговічним матеріалом, який користується величезним попитом у всьому світі цілком виправдано вважається штучний акриловий камінь.

Термостійкість акрилового каменю

    Один з важливих моментів, на які варто звернути увагу перед вибором підхожого матеріалу для оздоблення стін – його здатність протистояти різним факторам зовнішнього впливу. Наприклад, чи сировина може витримати різкі перепади температури? Це особливо важливо враховувати в тому випадку, якщо йдеться про декорування фасаду або стін у приміщенні, в якому буде змонтований камін або піч.

    Акриловий камінь – це термостійкий матеріал, який не втрачає своєї міцності внаслідок дії навіть дуже високих або критично низьких температур. Саме завдяки такій унікальній характеристиці акрил успішно застосовують для облицювання стіни, в яку буде вмонтована піч або камін. Штучний акриловий камінь буває різних форм, текстур і відтінків, тому його можна використовувати у декорі різноманітних архітектурних стилів та дизайнерських рішень.

    Крім того, штучний камінь сьогодні надзвичайно часто застосовують в оздобленні фасадів будинків. Натуральний мармур або граніт міцний і довговічний, а також чудово виглядає, однак необхідно враховувати те, що його можливо змонтувати не на всі поверхні. Окрім цього, цей матеріал дуже важкий, внаслідок чого спричинює значний тиск на стіни приміщення, а це з часом може негативно вплинути на їхню стійкість чи навіть форму.

    Акриловий камінь набагато легший від натурального, а по міцності та зовнішньому вигляді ці два матеріали практично неможливо відрізнити. Також вагомою перевагою акрилового каменю вважається те, що він не втрачає своєї текстури і автентичного відтінку навіть попри щоденний вплив ультрафіолетового випромінювання.

Універсальність штучного акрилового каменю

    Цікаво, що акрил можна застосовувати не лише в облицюванні стін чи фасадів. Щоб створити унікальну атмосферу в приміщенні, за допомогою штучного каменю спеціалісти оздоблюють колони, опорні стовпи, карнизи, сходи тощо. Такі малі архітектурні форми вносять ексклюзив та певну «родзинку» в стиль кімнати чи офісу.

    Використовуючи акриловий камінь незвичайної текстури або популярного відтінку, можна створити конкретний акцент на певному елементі інтер’єру або ж, навпаки, за допомогою продуманого декорування об’єднати всі частини оздоблення в єдине гармонійне ціле.

Особливості монтажу штучного каменю

    Штучний камінь встановлюють двома способами – безшовним та зі швами. У першому варіанті частини акрилового каменю тісно стикують один з одним, внаслідок чого між елементами декору немає вільного простору, а шов практично непомітний.

В другому випадку штучні камені закріплюються на невеликій відстані один від одного. Спосіб монтажу багато в чому залежить від загального стилю кімнати або офісу, а також від обраної моделі акрилового каменю, оскільки деякі види штучного каменю встановлюються виключно безшовним методом.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ розміщений широкий каталог різноманітних акрилових каменів від вітчизняних і зарубіжних виробників. Ми пропонуємо лише якісний та перевірений матеріал, який завоював достойне місце на міжнародному ринку.