+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Ванні кімнати з акрилового каменю Samsung

Практично у кожної людини, яка прокидається зранку чи повертається ввечері додому після трудового дня, виникає фізична та емоційна потреба прийняти душ чи розслабитись у ванній кімнаті. Саме тому ванна кімната повинна бути затишною та комфортною, функціональною та практичною. Постає запитання: що допоможе нам створити атмосферу спокою, насолоди та комфорту у цьому куточку нашого помешкання? Сучасні передові технології допомогли створити практично ідеальний матеріал для оздоблення інтер’єру ванної кімнати – акриловий камінь Samsung.
Акриловий камінь Samsung – це високоякісний матеріал стійкий до перепадів температури, вологості та пари. Саме тому він, якнайкраще, підходить для оформлення стін, підлоги та полиць у ванних кімнатах, саунах та лазнях. Акриловий камінь Samsung здатен імітувати будь-яку натуральну фактуру, дозволяє облицьовувати як горизонтальні, так і вертикальні поверхні та здійснювати склеювання стиків каменю без видимих швів.
Склад акрилового каменю включає в себе різні природні мінерали та акрилову смолу, а також кольорові пігменти. Виробництво цього каменю проходить за спеціальною технологією: у вакуумному міксері у необхідних пропорціях перемішують усі компоненти, потім отриману суміш заливають у спеціальні форми, де вона вистигає та формується у твердий матеріал.
Краса та вишуканість у поєднанні з надійністю, екологічністю та довговічністю роблять штучний акриловий камінь Samsung ідеальним матеріалом для використання при виготовленні різних виробів та проведенні оздоблювальних робіт. Виробам з акрилового каменю можна надати будь-якої форми та конфігурації, що дозволяє втілити у життя найнепередбачуваніші інтер’єрні рішення.