+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Кварцитові ванні кімнати

Ванна кімната, без перебільшення – одне з ключових приміщень у помешканні, оскільки, саме воно у значній мірі формує наш психоемоційний стан. Тут ми починаємо та закінчуємо свій день. Тут ми «змиваємо» з себе увесь фізичний та емоційний негатив і знімаємо стрес, який накопичили протягом дня. Кварцитові ванні кімнати допоможуть не лише змити бруд, а й відновити душевну рівновагу.
Ванна кімната – особливе приміщення у квартирі, котре вимагає відповідних умов експлуатації. Постійна значна вологість у поєднанні з високою температурою негативно впливають на дерево та інші матеріали. Кварцитові ванні кімнати сьогодні стали чудовою альтернативою при створенні дизайну у цих приміщеннях.
Кварцовий агломерат – це натуральний матеріал, створений штучним шляхом з натурального каменю, смоли та барвників. Подібний склад, разом з унікальною технологією виготовлення, дозволяє не лише зберегти найкращі якості природного матеріалу, а й значно покращити його. Агломерат може бути створений з різних порід каменю, кожен з яких володіє певними перевагами. Але найкращими експлуатаційними властивостями відрізняється кварцовий агломерат – надміцний, надійний, екологічно чистий, стильний та доступний у проектуванні.
Кварцитові ванні кімнати не лише привабливо виглядають, але й приємні на дотик, що дуже важливо для ванної кімнати. З кварцу може бути виготовлена облицювальна плитка для стін та підлоги, аксесуари та елементи декору, але найбільшою популярністю серед споживачів користуються кварцові стільниці, котрі для більшої зручності часто об’єднуються з раковиною умивальника.
Міцність кварцового агломерату унікальна. У ньому відсутні та не утворюються у майбутньому мікротріщини, він легко витримує значні перепади температур, не боїться падіння важких предметів та будь-якого механічного, хімічного чи біологічного впливів. Стільниці з кварцу не вбирають вологу, а це не лише оберігає їх від руйнування та проникнення бактерій, але й захищає від забруднень. Також кварцові ванні кімнати легкі у прибиранні. Для очищення поверхні з такого матеріалу слід використовувати мильний розчин. Кварцитові ванні кімнати повністю безпечні та екологічні.
Завдяки використанню інноваційних технологій окремі елементи ванної кімнати можуть стати єдиним цілим. При цьому шви між різними фрагментами кварцової стільниці практично непомітні – створюється повне відчуття цілісності, надійності та фундаментальності.