+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Кварцові кухонні стільниці

Обираючи стільницю для кухні в першу чергу варто звернути особливу увагу на її практичність та надійність і лише після цього на привабливий зовнішній вигляд. На сьогоднішній день оптимальним варіантом для створення міцної, надійної та естетичної поверхні для кухні стали кварцитові кухонні стільниці. Кварцовий агломерат – це унікальний композитний матеріал, котрий складається більш ніж на 90% з натуральних компонентів, смоли та сучасних фарбуючих барвників. Основна складова матеріалу – кварц, який характеризується відмінною міцністю.
Кварцитові кухонні стільниці володіють рядом беззаперечних переваг:
кварцит – дуже міцний та надійний матеріал, стійкий до подряпин та тріщин, не пропускає воду та жир, не вбирає запахи та витримує температуру 800°C;
стільницям з кварциту надають різні забарвлення та відтінки завдяки фарбуючим компонентам, прицьому колір стільниці не змінюється навіть від високих температур;
кварцовий агломерат – екологічно чистий матеріал, саме тому вироби з кварциту рекомендовано використовувати не тільки на кухні, а й у дитячих садочках, медичних закладах, організаціях громадського харчування тощо.
Кварц не містить мікропор та мікротріщин у котрі могли би потрапити бруд чи бактерії. Він значно міцніший від натурального каменю, оскільки смола, котра входить у склад кварцового агломерату надає каменю еластичності, а подрібнене натуральне каміння допомагає уникнути тріщин та пор. Утворений матеріал дуже стійкий до подряпин та ударів. При утворенні кварцового агломерату часто використовують дзеркальну крихту, перламутр, крихти нержавіючої сталі, декоративне каміння тощо. Кварцовий штучний камінь не вступає у хімічну взаємодію з жодним побутовим хімічним засобом та не виділяє у повітря жодних шкідливих випаровувань. Якщо ж поверхня плити випадково зазнала ушкоджень, їх легко можна усунути за допомогою звичайного шліфування. Безшовні з’єднання дозволяють створювати кварцові стільниці будь-якої форми та розмірів. Завдяки таким властивостям, штучний кварцовий камінь став універсальним матеріалом для виготовлення горизонтальних поверхонь як у приватних помешканнях, так і у громадських приміщеннях.
Кварцитові кухонні стільниці мають елегантний та стильний вигляд. Не потребують особливого догляду, а їх гладка поверхня завжди вишукана та приваблива. Щоб стільниця служила Вам багато років достатньо протирати її звичайною губкою, змоченою у мильний розчин.
Кварцитові кухонні стільниці вважаються чудовим капіталовкладенням та бездоганним дизайнерським рішенням, адже вони над міцні, володіють високими експлуатаційними характеристиками та мають приємний зовнішній вигляд. На відміну від натурального каменю, кварцитові кухонні стільниці не мають внутрішніх тріщин, не деформуються та підійдуть до будь-якого інтер’єру. Кварцовий агломерат дозволяє реалізувати практично будь-які художні задуми – як у кольоровій гамі, так і у конфігурації виробів. Саме тому кварцит також використовують в оформленні ванних кімнат, барних стійок, підвіконня тощо.