+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Переваги кольорової гами штучного акрилового каменю

За останнє десятиліття значно збільшилась кількість якісних матеріалів, з яких виготовляють функціональні предмети побуту. Крім того, покращились експлуатаційні характеристики та зовнішній вигляд матеріалів. Відтепер у замовника є можливість обрати не лише надійну і довговічну сировину, а й вибрати бажаний колір матеріалу.

Особливості кольорової гами акрилового каменю

    Штучний камінь – один з найбільш якісних і надійних матеріалів, з якого виготовляють ванни, раковини, стільниці, фартухи для кухні тощо. Акриловий штучний камінь складається з мінеральних речовин, акрилових смол та різноманітних натуральних барвників. Завдяки широкій гамі відтінків колір цього каменю можна підібрати до будь-якого інтер’єру.

    Оскільки до складу акрилового каменю входять різноманітні мінеральні речовини і барвники, цей матеріал буває матовим, блискучим, з цікавими несиметричними вкрапленнями або імітацією натурального каменю, як-от мармуру, кварцу, граніту чи вапняку.

    Приємним бонусом в експлуатації даного моноліту є стійкість його першопочаткового відтінку. Колір матеріалу не змінюється з плином часу, під дією ультрафіолетового випромінювання, високих температур тощо.

Розмаїття відтінків штучного каменю

    Будь-який стиль інтер’єру потребує ретельного підбору відтінків та їх гармонійного поєднання в цілісну композицію. Серед популярних матеріалів лідером за кількістю натуральних кольорів вважається саме акриловий камінь.

Кожен замовник може самостійно обрати необхідний відтінок для облицювання приміщення чи виготовлення функціональних предметів побуту. Варто зауважити, що завдяки правильному поєднанню кольорів можна створити ексклюзивний інтер’єр, який буде відображенням внутрішнього настрою господаря дому.

    Існує кілька типів комбінацій кольорів під час оздоблення дому чи офісу. Зокрема, можна оформити кімнату в однотонній кольоровій гамі, тобто колір стільниць, предметів інтер’єру, підлоги та стін повинен належати до однотипної палітри відтінків. Такий прийом вигідно використовувати при оформленні невеликих кімнат, оскільки він дає змогу візуально збільшити площу приміщення.

    Інший спосіб вдало декорувати кімнату полягає у гармонійному поєднанні різних відтінків, наприклад, зеленого і салатового, або ж червоного з помаранчевим. Часто за допомогою другорядного відтінку оздоблюють фартухи кухні або окремі декоративні елементи приміщення.

    Останніми роками набув популярності спосіб оформляти інтер’єр за принципом гри на контрастах. Такі кольори-протилежності, як чорний і білий, зелений та фіолетовий, бежевий і червоний створять особливий унікальний стиль приміщення.

Що слід враховувати при виборі кольору штучного каменю

    Оскільки палітра кольорів даного матеріалу багатогранна, є чудова можливість обрати саме той відтінок, який сподобається Вам або ідеально підійде до стилю усього приміщення.

    Облицьовуючи кімнату за допомогою яскравих відтінків, варто поєднувати не більше двох різних кольорів, обравши при цьому один домінуючий. Якщо стіни, стеля чи підлога приміщення виконані в темному кольорі, можна замовити функціональні предмети зі штучного каменю світлішого відтінку.

    Акриловий камінь, який зовні імітує натуральний, користується великим попитом. Часто на кухню, виконану в класичному стилі, замовляють стільниці і фартухи з каменю, який зовні нагадує мармур або граніт. Таким чином за доступну ціну створюють атмосферу справжньої елегантності та розкоші.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ міститься каталог високоякісних штучних каменів чудової якості. Обирайте довговічний, екологічно безпечний та естетичний матеріал за доступною ціною!