+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Переваги меблів зі штучного каменю

    Завдяки сучасним технологіям обробки штучного акрилового каменю сьогодні можна втілити у життя самі непередбачувані дизайнерські ідеї. Вишукані та різноманітні за формою стільниці, барні стійки, раковини і мийки, позбавлені будь-яких швів у місцях з’єднань, стануть справжньою окрасою вашого помешкання чи офісу.

    Насичені кольори штучних акрилових поверхонь навіть з плином часу не втратять свого забарвлення та на довгі роки збережуть привабливий зовнішній вигляд.

Переваги кварцового агломерату

    Одним з достойних наступників натурального каменю, сьогодні цілком виправдано, можна вважати композитний кварцовий агломерат. Цей матеріал позбавлений недоліків характерних для натуральної породи, і в той самий час ідентично повторює фактуру та зовнішній вигляд натурального каменю.

    Якісний кварцовий агломерат на 93% складається з натурального кварцу і на 7% – з поліефірних смол та барвників, корті ретельно змішують між собою за допомогою методу вібропресування. Поверхні з кварцового агломерату можуть витримувати температуру до 280° за Цельсієм без будь-якої деформації або зміни кольору поверхні плити.

    За технічними та експлуатаційними характеристиками кварцовий агломерат суттєво перевершує натуральний кварц, оскільки значно стійкіший до подряпин і сколів, тріщин та інших механічних пошкоджень. Ця особливість вигідно вирізняє кварцовий агломерат від інших оздоблювальних матеріалів, значно збільшуючи термін експлуатації готових виробів.

    За сукупністю усіх наявних переваг, кварцовий агломерат вважається одним з фаворитів серед сучасних оздоблювальних матеріалів, що робить його надзвичайно популярним будівельним матеріалом в усьому світі.

Штучний акриловий камінь

    Не менш привабливим та практичним оздоблювальним матеріалом в арсеналі сучасних дизайнерів вважається штучний акриловий камінь. За своїм складом штучний акриловий камінь представляє собою композитний матеріал, який складається з декількох компонентів: мінерального наповнювача, кольорових пігментів та поліефірних смол.

    За рахунок поліефірної смоли, яка входить у склад штучного акрилового каменю, його можна піддавати методу термопресування, що дозволяє виготовляти плити з різноманітним радіусом та кутом вигину дуги.

    Завдяки сучасним технологіям обробки штучного акрилового каменю сьогодні можна втілити у життя віртуозні дизайнерські рішення та сміливі конструкторські ідеї.

Штучний акриловий камінь на службі науково-технічного прогресу

    Штучний акриловий камінь стійкий до розмноження бактерій та плісені, виробам з цього матеріалу можна надати практично будь-яку форму, а шви у місцях стиків практично непомітні. Штучний камінь володіє насиченою кольоровою гамою та неперевершеними декоративними фактурами.

    Естетична привабливість штучних акрилових поверхонь здатна перетворити інтер’єр помешкання до невпізнання. Саме цей матеріал дозволить створити у вашому будинку чи офісі місце затишку, спокою і краси, яке дозволить «побувати» у далекому Середньовіччі і в той самий час скористатись з усіх інженерно-технічних новинок наукового прогресу.