+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Переваги мийки зі штучного каменю

Кухня – одне з улюблених місць кожного мешканця у домі. Тут ми споживаємо різні смаколики, спілкуємось з рідними та друзями і, звичайно, багато прибираємо і слідкуємо за чистотою посуду, в якому готуємо поживну їжу.

    Пристосування, яке найбільше використовується на будь-якій кухні – це, безперечно, мийка для посуду. Якісна і сучасна мийка виконує важливу функціональну та естетичну роль. Однак для того, щоб кухонна мийка добре виконувала своє призначення, варто звернути увагу на матеріал, з якого буде виготовлений цей невід’ємний елемент побуту.

Види кухонних мийок

    Вибір сировини, з якої виготовлятимуть мийку, залежить від багатьох факторів: економічної спроможності замовника, інтенсивності експлуатації кухонного приладдя, якості кухонних предметів, стилю кухні тощо.

    В загальному на нашій території популярністю користуються чотири види кухонних мийок:

– Нержавіюча – економічно доступна мийка, яку не шкода загрузити великою кількістю брудного посуду, оскільки нержавіючий метал не боїться бруду, гарячих температур і різних хімічних речовин. Проблема полягає у тому, що таку мийку легко подряпати, і, на жаль, привести її у привабливий першопочатковий стан неможливо. Крім того, на поверхні з нержавіючої сталі дуже добре видно сліди від крапель і нальоту води.

– Керамічна – дорога по собівартості мийка, стійка до дії високих температур, хімічних речовин та подряпин. Однак керамічну мийку легко можна розбити, якщо необачно впустити на її поверхню тяжкий кухонний предмет, наприклад, сковорідку або каструлю. Після такого руйнівного удару мийка реставрації не підлягає.

– Акрилова – доступна по вартості мийка, що витримує механічні навантаження і дію високих температур. Її поверхню можна подряпати, однак усі візуальні недоліки легко виправити шляхом зачищення верхнього шару в домашніх умовах. Ще одна перевага акрилової мийки – екологічна безпека матеріалу та відсутність стиків, у яких розмножуються хвороботворні мікроорганізми.

– Мийка з кварцового, гранітного або мармурового каменю – варіант елітної мийки, яку успішно експлуатують протягом десятків років, при цьому вона не втрачає привабливого зовнішнього вигляду. Матеріал зі штучного каменю здатний витримувати перепади температур, механічні навантаження і дію ультрафіолетового випромінювання. Приємний бонус – за такими мийками просто і легко доглядати.

Штучний камінь – оптимальний варіант для мийки

    Враховуючи експлуатаційні характеристики матеріалу для мийки – стійкість до дії факторів зовнішнього середовища, привабливий вигляд та довготривалий термін використання – багато спеціалістів і замовників приходять до висновку, що оптимальним матеріалом і по ціні, і по якості можна вважати штучний камінь.

    Акриловий камінь та кварцовий агломерат дещо відрізняються за своїм складом і певними властивостями, однак цілком виправдано вважаються довговічними і надійними матеріалами, з яких часто виготовляють сучасні кухонні мийки та стільниці.

    Будь-який штучний камінь, в переважній більшості випадків, покривають гелькоутом – хімічною речовиною, що робить поверхню гладкою і перешкоджає утворенню пор. Гелькоут служить додатковим захистом, яким просочують матеріал, внаслідок чого він відштовхує молекули інших речовин, які контактують з поверхнею штучного каменю. Завдяки цьому за мийкою зі штучного каменю легко доглядати і, навіть, протягом років тривалої експлуатації, вона зберігається свій початковий відтінок і текстуру матеріалу.

    На сайті містяться каталоги від різних виробників штучного каменю і кварцового агломерату, які застосовують для виготовлення якісних та привабливих кухонних мийок. Обирайте лише довговічний і надійний матеріал за економічно доступною ціною!