+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Південнокорейська корпорація Samsung її камень Radianz

Вже більше двадцяти років тому Південнокорейська корпорація Samsung розпочала виробництво каменю Radianz. Саме цей матеріал спричинив справжній фурор і практично перевернув увесь ринок будівельних матеріалів, які використовують для оформлення інтер’єрів.Вже більше двадцяти років тому Південнокорейська корпорація Samsung розпочала виробництво каменю Radianz. Саме цей матеріал спричинив справжній фурор і практично перевернув увесь ринок будівельних матеріалів, які використовують для оформлення інтер’єрів.

Сучасний та вишуканий кварцит Radianz об’єднав у собі провідні технології, вишуканий стиль, дизайн, зручність та екологічність.

Технологія виробництва кварцового агломерату

Сучасний кварцовий камінь виготовляють за, так званою, технологією Бретона. Мабуть вас здивує те, що Бретон – це не прізвище винахідника, а назва компанії, яка вперше розробила технологію виробництва кам’яного агломерату.

Компанія Breton S.p.A. була заснована Марчелло Тончеллі в італійському місті Тревізо. Спершу фахівці компанії займалися виготовленням обладнання для обробки каменю, проте з часом вони розробили новітню, на той час, технологію виробництва кам’яного агломерату – яким, власне кажучи, і є сучасний кварцит.

В основі цієї технології лежить процес стискання суміші подрібненого каменю з використанням вібропресування у вакуумному середовищі. Саме цей технологічний процес використовують усі виробники штучного каменю до сьогоднішнього дня. Не становить винятку і компанія Radianz, її фахівці у процесі виробництва кварцового каменю ретельно дотримуються технології Бретона, що відповідає усім європейським технологічним та екологічним стандартам якості.

Особливості каменю Radianz

Як і усі кварцові поверхні стільниці Radianz майже повністю складаються з природної кварцової крихти (приблизно від 93% до 95%). Саме такий склад плити забезпечує її відмінні експлуатаційні характеристики: міцність, стійкість до високих температурних показників та екологічну безпеку в процесі експлуатації стільниці.

Фахівці компанії Samsung постійно розробляють все нові і нові декори кварцового агломерату, розширюючи та вдосконалюючи його кольорову гаму. Особливо популярні сьогодні декори під натуральну породу, у якій відображена привабливість і краса органічного каменю.

Поверхні з кварциту Radianz не потребують особливого догляду. Достатньо регулярно протирати кам’яну поверхню плити ганчіркою, змоченою у звичайний миючий розчин.

Технічні характеристики плити Radianz

Стандартний розмір сляба або плити Radianz становить 3130 x 1530 мм, товщина – 20 мм, вага – 240 кг. Палітра каменю Radianz на сьогоднішній день налічує біля 35 кольорів і відтінків у складській програмі, та ще декілька кольорів за індивідуальним замовленням. Постачальник агломерату Radianz забезпечує постійну наявність усієї гами кольорів в усіх своїх представництвах.

Обираючи кварцовий камінь Radianz ви можете бути впевнені у тому, що отримаєте чудові вироби, якість яких гарантує не лише сучасна технологія виробництва, але й досвід одного з провідних виробників кварцового агломерату – компанія Samsung.