+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Штучний акриловий камінь TriStone від Lion Chemtech

Починаючи з 2003 року вироби зі штучного каменю набули в Україні особливої популярності. Протягом цих років у лідери стрімко вийшли кілька Південнокорейських хімічних корпорацій, серед яких Lion Chemtech.

Lion Chemtech – провідний виробник штучного каменю

Компанія Lion Chemtech успішно поставляє в Україну штучний акриловий камінь під брендом TriStone. Колекція матеріалів, представлена в каталозі TriStone, завоювала достойне місце на будівельному ринку України, в першу чергу, завдяки високій якості матеріалу та прийнятній ціні.

Корпорація Lion Chemtech практично повністю автоматизувала процес виробництва каменю TriStone і здійснює його експорт у понад 116 країн по усьому світу.

Камінь TriStone вважається одним з найкращих аналогів всесвітньовідомих виробників штучного каменю та виготовляється за допомогою сучасного інноваційного обладнання третього покоління.

Палітра TriStone

Кольорова палітра матеріалу TriStone – це результат численних маркетингових досліджень. Саме тому розробники Lion Chemtech створили понад 60 брендових кольорів і вишуканих популярних малюнків.

Екологічна безпека

Композитний акриловий камінь TriStone не виділяє жодних шкідливих хімічних речовин, шкідливих для здоров’я людини. Цей матеріал сертифікований для використання у закладах громадського харчування і харчовій промисловості. Зокрема, плити TriStone володіють сертифікатом UNE-EN ISO 1186, який дозволяє контакт з харчовими продуктами.

Міцність і довговічність

Робочі поверхні каменю TriStone надзвичайно міцні та довговічні. Вони вирізняються неабиякою стійкістю до механічних пошкоджень і агресивного впливу більшості хімічних речовин, зокрема рідини для зняття лаку, лимонної кислоти, оцту тощо.

Висока міцність композитного каменю TriStone – це результат багаторічних досліджень та цінного досвіду виробництва.

Завдяки вищепереліченим властивостям камінь TriStone сьогодні успішно використовують на підприємствах, у лабораторіях та інших виробничих приміщеннях. Також його широко використовують у дизайні внутрішніх інтер’єрів.

Декоративні якості каменю TriStone

Акриловий камінь TriStone – унікальний декоративний матеріал. З цього композитного матеріалу сьогодні можна виготовити практично будь-які безшовні конструкції.

Висока пластичність штучного каменю TriStone дозволяє створювати вироби з красивими криволінійними силуетами – стільниці з заокругленими кутами і вигнутими краями, незвичні форми раковин, мийок, душових, барних стійок тощо.

Завдяки відсутності пор, за виробами з каменю TriStone легко доглядати.

Усі шість колекцій каменю TriStone – Модерн, Класік, Ренесанс, Романтік, Барокко і Візантія – це безмежні можливості проявити свій неповторний стиль та вишуканий естетичний смак в дизайні кухні.