+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Штучний камінь для внутрішньої обробки стін

Сьогодні до сучасного інтер’єру власники помешкань висувають особливі вимоги, оскільки, навіть, здавалось би звичайне оздоблення стін повинне виконувати відразу декілька основних функцій – естетичну та експлуатаційну. Саме тому на сьогоднішній день великою популярністю при внутрішньому оздобленні стін та інтер’єрних поверхонь користується штучний акриловий камінь.

Види штучного каменю для внутрішнього оздоблення стін

Керамоплитка на цементній основі

В основі цього матеріалу знаходиться портландцемент змішаний з піском, гідрофобними, армуючими, фарбуючими та іншими компонентами. Цей матеріал можна успішно використовувати як в середині, так і ззовні приміщення.

Переваги керамоплитки: міцність, вологостійкість, стійкість до перепадів температурних показників та хімічних речовин, пожежобезпечність, гіпоалергенність, можливість реставрації власними руками, естетична привабливість, а також доступна вартість матеріалу.

Штучний декоративний камінь на гіпсовій основі

Процес виробництва цього матеріалу доволі простий. Зазвичай використовується гіпс марки не нижче Г5, гашене вапно, вода і відповідні барвники. Виробничі технології не включають в себе обробку готового матеріалу грунтівками або вологовідштовхуючими сумішами.

Штучний акриловий камінь

Плитка зі штучного каменю для внутрішнього оздоблення стін на основі акрилової смоли сьогодні користується найбільш широким попитом за принципом ціна/якість.

У структурі акрилового каменю міститься дрібнофракційна крихта натуральних гірських порід і мінералів у поєднанні з акриловими смолами та натуральними барвниками. Найчастіше штучне акрилове покриття імітує натуральний мармур, граніт, піщаник або кварц. Використання акрилових плит сьогодні дуже поширене у процесі виробництва різноманітних стільниць, підвіконь, плитки для фартухів, настінних оздоблювальних і декоративних елементів.

Переваги штучного акрилового каменю: цілковита водонепроникність та міцність, стійкість до температурних коливань, антистатичність, екологічна безпека, універсальність матеріалу, надзвичайно тривалий термін експлуатації, пожежобезпечність, зовнішня привабливість та неперевершена палітра кольорів і відтінків.

Штучний кварцит

У складі штучного кварциту міститься понад 90% натурального кварцу, решту відсотків складають синтетичні поліефірні смоли і допоміжні компоненти. Для естетичної довершеності штучний кварцит зазвичай наповнюють різноманітними дрібно дисперсними включеннями.

Сильними сторонами кварциту впевнено можна назвати волого-, пожежо- та термостійкість, унікальну міцність і антистатичність, довговічність, гіпоалергенність та екологічну безпеку, надзвичайну стійкість до механічних пошкоджень і хімічних речовин.

Особливості дизайну стін з використанням штучного акрилового каменю і кварциту

Сьогодні штучний акриловий камінь та кварцит успішно використовують не лише для створення монолітних конструкцій для ванних кімнат, стільниць для робочих поверхонь чи сходових маршів, цей матеріал ідеально пасує для естетичного оздоблення стін як у житлових приміщеннях, так і у медичних закладах, юридичних установах та інших місцях громадського призначення.

Надзвичайно важливо зазначити, що цей матеріал чудово поєднується з традиційним оздобленням стін шпалерами, керамічною плиткою, настінним або напольним ламінатом, а також з іншими, особливо натуральними, матеріалами.

Популярність штучного каменю пояснюється його високими естетичними і технічними характеристиками, універсальністю в роботі та легким прибиранням.

Дизайнери компанії Арія-Україна створюють з сучасного акрилового каменю і кварциту неповторний дизайн інтер’єру та дарують своїм замовникам справжню естетичну насолоду.