+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Штучний камінь у заміському будинку

Індивідуальність – найбільш актуальна тенденція в оформленні інтер’єру та екстер’єру заміських будинків. Для того, щоб створити унікальний стиль приміщення як зсередини, так і зовні, спеціалісти з особливою увагою обирають надійні, якісні та сучасні матеріали, з яких виготовлятимуть функціональні предмети і елементи декору. Зокрема, дизайнери та розробники предметів побуту часто надають перевагу практичному, перевіреному і якісному матеріалу – штучному акриловому каменю.

Матеріал для оформлення інтер’єру приміщення

    Заміський будинок – мрія кожного господаря. Коли випадає нагода створити свій затишний куточок, власник прагне зробити все саме так, як підказує йому серце, смак і уява. Однак важливо пам’ятати, що не все те золото, яке блищить. Іншими словами, не завжди функціональні предмети чи елементи декору, які виглядають наче з обкладинки глянцевого журналу, зможуть протягом довгих років якісно виконувати свої функції чи навіть просто зберігати привабливий вигляд. Тому варто звернути особливу увагу на те, який матеріал стане основою для виготовлення різних елементів інтер’єру.

Сходи по-королівськи

    Сходові марші всередині просторого затишного будинку відіграють як практичну, так і важливу естетичну роль. Штучний камінь стійкий до значних механічних навантажень, подряпин і тріщин, тому сходи, виготовлені з цього матеріалу, роками зможуть використовуватись за своїм призначенням.

    Крім того, романтичні особистості полюбляють казковий вигляд широких сходових маршів. Варто зауважити, що штучний камінь ідеально підкреслює вишуканість та помпезність предметів побутового вжитку, навіть звичайних сходових маршів. Спускаючись по сходах, виготовлених з акрилового каменю чи кварцового агломерату, який зовні нагадує граніт, кожна леді відчує себе справжньою принцесою!

Облицювання стін штучним каменем

    Далеко не кожен може дозволити собі прикрашати дім зсередини чи зовні натуральним каменем. Також варто врахувати те, що деякі види натурального каменю мають радіаційний фон, тому не є повністю екологічно безпечними. Окрім цього, структура натурального каменю пориста, а в різних стиках і порах можуть розмножуватись небажані мікроорганізми, які руйнують камінь та негативно впливають на здоров’я мешканців.

    Штучний акриловий камінь – чудова альтернатива натуральній породі. По-перше, він економічно доступніший, по-друге – його експлуатаційні можливості багато в чому перевершують аналогічні властивості натурального каменю. Наприклад, зі штучного акрилового каменю або кварцового агломерату створюють плити для облицювання камінів, колон, стін або інших елементів декору.

Кварцовий агломерат стійкий до високих температурних показників та підвищеної вологості. Під час тривалого нагрівання кварц не виділяє у навколишнє середовище токсичних речовин, тому вважається цілком безпечним для здоров’я людей. Структуру і відтінок кварцового каменю замовник може обирати самостійно, залежно від своїх уподобань або загального стилю приміщення.

    Також популярності набирає оздоблення цілої стіни штучним каменем. Різноманітність рельєфів, розмірів, товщин і фактур плит зі штучних акрилових каменів дозволяють створювати унікальний та стильний інтер’єр або екстер’єр заміського дому.

    Багато типів штучного каменю зовні імітують граніт, мармур або цегляну кладку. Завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам і привабливому зовнішньому вигляду акрил можна успішно використати для доповнення інтер’єру у різних дизайнерських стилях: класичному, хай-теку, лофту або мінімалізму. Штучний акриловий камінь та кварцовий агломерат чудово поєднуються з іншими матеріалами, які застосовують у вищеперелічених стилях – зі склом, деревиною, металом і пластиком.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ розміщений перелік різноманітних штучних каменів, з яких можна створювати унікальні і неповторні предмети інтер’єру та екстер’єру для сучасних заміських будинків і садиб.