+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Штучний камінь в креативних басейнах і саунах

Господарі власного будинку, роздумуючи про облаштування інтер’єру і екстер’єру приміщення часто зосереджують особливу увагу на оздобленні та обробці басейну, оскільки функціональна зона в самому басейні і навколо нього зазвичай підлягає високій вологості, а тому вимагає особливо ретельного догляду.

Вимоги до оздоблювального матеріалу в саунах і басейнах

    Будівельні матеріали і покриття в саунах і басейнах часто піддаються скупченню органічних забруднень та впливу різних хімічних речовин. Саме тому до матеріалів, якими планують оздоблювати зону навколо басейну чи сауни, виникають певні технологічні вимоги. Зокрема, надзвичайно висока вологостійкість, надміцне облицювання, хімічна інертність, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, гігієнічна та екологічна безпека.

    Оскільки поруч з басейном переважно ходять босоніж, гігієнічні вимоги до якості оздоблювального матеріалу дуже високі. А головне, матеріали для «пляжної» зони одночасно повинні володіти вираженими нековзаючими, екологічно безпечними та легко доступними у прибиранні характеристиками. У свою чергу естетична складова довершить загальний дизайн усього приміщення, виділеного під басейн або сауну.

Штучний акриловий камінь – ідеальний матеріал для басейну і сауни

    Штучний акриловий камінь – це декоративний облицювальний будівельний матеріал, який ідеально імітує фактуру натуральних гірських порід. Популярність цього матеріалу пояснюється перш за все його відносно доступною вартістю, довговічністю, вогне- та вологостійкістю, доступністю у процесі монтажу, а також неперевершеними декоративними властивостями.

    Сучасні технології дозволяють з надзвичайною точністю копіювати структуру мармуру, граніту, кварцу, базальту, піщаника тощо. Окрім цього, випускаються штучні облицювальні плити навіть тих кольорів і відтінків, яких не існує в живій природі.

    Штучний камінь вирізняється від натурального меншою вагою і простотою кріплення, що розширяє можливість його використання в інтер’єрах житлових і нежитлових приміщень. Його успішно застосовують як для зовнішнього облицювання, так і для внутрішніх робіт – оздоблення стін, колон, елементів інтер’єру і т.д.

    При використанні штучного каменю для басейнів і саун або інших приміщень з вологим чи агресивним середовищем облицьовані поверхні необхідно обробити спеціальним гідрофобним розчином.

    Важливо врахувати те, що при встановлені підлоги штучний акриловий камінь не використовують, проте ним можна облицювати практично будь-яку іншу поверхню – дерев’яну, металеву, цегляну чи бетонну.

Переваги використання штучного каменю в інтер’єрі та екстер’єрі приміщення

    Слід зазначити, що при рівних умовах вартість будинку, в якому використали штучний акриловий камінь на 15 – 20% вища від вартості будинку, оздобленого традиційними будівельними матеріалами. Таким чином, використання штучного акрилового каменю цілком виправдано можна вважати доречним та вигідним капіталовкладенням.

    Фахівці компанії Арія-Україна завжди готові запропонувати вам цікаві та неординарні рішення в оздобленні зручних і безпечних сучасних басейнів та саун.