+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Штучний камінь: запитання та відповіді

Протягом останніх років багато провідних виробників якісної будівельної сировини пропонують покупцям широкий вибір надійних, міцних та довговічних матеріалів, з яких виготовляють речі щоденного вжитку.

Зокрема, великою популярністю користується якісна деревина, метал, натуральний і штучний камінь, скло тощо. Варто зауважити, що одним з важливих критеріїв при виборі матеріалу цілком виправдано вважається співвідношення його ціни та якості.

    Враховуючи чудові експлуатаційні властивості та помірковані ціни, одним з найбільш затребуваних матеріалів на сьогоднішній день вважається штучний акриловий камінь. Його використовують не лише для виготовлення важливих функціональних меблевих предметів, але й у процесі оздоблення інтер’єру та екстер’єру приміщення.

Наскільки безпечний штучний акриловий камінь?

    У багатьох людей слово «штучний» асоціюється з чимось токсичним, неприроднім та небезпечним для здоров’я. Однак штучний камінь отримав свою назву зовсім не через те, що може негативно впливати на здоров’я своїх власників чи екологію в цілому.

    Насправді штучний камінь складається з природних матеріалів, які поєднують між собою методом ретельного змішування та пресування. Зокрема, до його складу входять акрилові смоли, мінеральні речовини та різноманітні натуральні барвники. Штучний камінь не виділяє токсичних речовин у навколишнє середовище, не має специфічного неприємного запаху та зберігає свої експлуатаційні властивості протягом десятиліть.

Чи на штучному камені залишаються сліди від гарячих предметів?

    Оскільки зі штучного каменю часто виготовляють стільниці для кухонних столів, багатьох покупців цікавить, чи такі стільниці витримують високі температурні показники.

    Завдяки акриловим смолам, які входять до складу штучного каменю, стільниці, виготовлені з даного матеріалу, є стійкими до дуже низьких та дуже високих температур. Якщо на поверхню стільниці зі штучного каменю поставити гарячу сковорідку, на акриловому камені не залишиться жодного сліду від впливу високої температури. Окрім цього, штучний камінь має таку ж температуру, що й повітря у приміщенні, тому такі стільниці дуже комфортні в процесі їх експлуатації.

    Ще одна приємна особливість штучного акрилового каменю – механічна стійкість до тріщин, сколів та значного навантаження. Штучний камінь важко подряпати, розбити чи навіть відколоти, оскільки його структура характеризується значною міцністю до механічних пошкоджень.

Як доглядати за штучним каменем?

Штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат володіють монолітною структурою, завдяки чому у матеріалі не утворюються пори, в яких могли б розмножуватися грибки, хвороботворні бактерії чи накопичуватись бруд або залишки їжі.

Доглядати за штучним каменем дуже легко – достатньо протирати вироби або поверхні з цього матеріалу вологою ганчіркою, змоченою у миючому засобі. Після вологого прибирання на поверхні не залишається жодних залишків їжі та розлитих напоїв. Також штучний камінь не піддається дії традиційних хімічних речовин, зокрема спиртів, барвників, розчинників тощо.

Скільки часу вироби зі штучного каменю зберігають привабливий зовнішній вигляд?

    Чудовою новиною для майбутніх власників виробів зі штучного акрилового каменю та кварцового агломерату є те, що навіть після багатьох років експлуатації цей матеріал не втрачає свого привабливого зовнішнього вигляду.

    Вироби зі штучного камею зберігають яскраві відтінки навіть під дією ультрафіолетового випромінювання, тому їх можна залишати влітку на відкритому повітрі під прямим сонячним промінням.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ представлений каталог високоякісного та надійного штучного акрилового каменю за доступними цінами.  Обирайте лише міцний, довговічний і якісний матеріал для створення стильного та неперевершеного інтер’єру у вашій оселі!