+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Скандинавський стиль у поєднанні з акрилом

Скандинавський стиль житла – це поєднання комфорту, затишку, функціональності та простоти. Цей стиль особливо практичний для людей, які люблять багато сонячного світла і вільного простору в приміщенні. Жителі країн Скандинавського півострову вміють стильно та водночас затишно оформлювати інтер’єр, тому багато дизайнерів запозичили у них практичні ідеї для збагачення звичної нам європейської манери декорувати приміщення.

    Під час оформлення інтер’єру у скандинавському стилі спеціалісти використовують переважно натуральні матеріали: деревину, штучний або натуральний камінь, скло тощо.

    Акриловий камінь – дуже популярний матеріал, який застосовують для виготовлення різних предметів побуту або елементів дизайну. Пропонуємо до Вашої уваги кілька варіантів використання штучного каменю у поєднанні із сучасним скандинавським стилем.

Більше світла – більше простору

    Головне завдання у створенні інтер’єру в скандинавському стилі – забезпечення приміщення максимальною кількістю природного світла. Для цього монтують великі вікна, іноді навіть кілька вікон на одну кімнату. Таким чином створюють ефект довгого світлового дня в будь-яку пору року.

    Підвіконня – невід’ємний елемент віконної системи, що додає їй завершеного вигляду. Часто підвіконник використовують в якості підставки для книг, кімнатних рослин або як додаткову робочу поверхню. Акрил – підхожий матеріал для якісного підвіконня. Акриловий камінь міцний, не піддається дії значного механічного навантаження та не втрачає свого привабливого зовнішнього вигляду після десятків років користування.

    Оскільки для скандинавського стилю притаманні великі вікна, на підвіконня практично весь світловий день буде потрапляти багато сонячних променів. Якщо матеріал для підвіконня не достатньо якісний, з часом ультрафіолетове випромінювання зруйнує структуру сировини, внаслідок чого вона може втратити такі властивості, як міцність, екологічність і колір.

    Акриловий камінь стійкий до дії тривалого сонячного проміння, тому з роками експлуатації він не виділяє токсичних речовин у навколишнє середовище, не втрачає міцності, а відтінок обраного матеріалу не блідне і не вигорає.

Світлий фон для підняття настрою

    Як максимально допомогти сонячному промінню поширитись по всьому приміщенні? Звичайно, оформити стіни та стелю у світлих тонах! Найбільш поширеними кольорами, притаманними для скандинавського стилю, є білий, світло-сірий, світло-бежевий та подібні до них відтінки.

    Оскільки практично усі кімнати будинку або квартири оформлюють у доволі світлих кольорах, варто ретельно обрати матеріал для оздоблення стін або фартуха для кухні, тому що в цьому приміщенні стіни зазвичай найбільше страждають від забруднень.

    Акриловий камінь стійкий до дії високих температур, тому його часто використовують для облицювання фартуха на кухню. На цю частину інтер’єру потрапляє жир, випари киплячої води, сік овочів та фруктів. Акрил – непористий матеріал, тому його поверхню легко очистити від бруду та жиру. Оскільки у швах і стиках часто розмножуються різні хвороботворні мікроорганізми, які потім важко вивести, фартух з акрилового каменю роблять безшовним. Непориста монолітна структура запобігає проникненню кольорових рідин у товщу матеріалу, тому після вологого прибирання світла поверхня з акрилу виглядає наче нова.

Скромні, проте елегантні деталі

    Навіть найбільш практичний стиль ніколи не обходиться без прикрас. Виняток також не становить скандинавський стиль. Плетені крісла, великі дерев’яні кошики, картини сучасних митців або фото-колажі «радо вітають» усіх гостей та господарів приміщення.

    Не варто забувати про декоративні статуетки, торшери або невеликі журнальні столики – ці деталі створять додаткову атмосферу затишку і комфорту. Оригінальний столик з акрилового каменю підкреслить індивідуальність та оригінальний стиль власника житла.

    Обирайте якісний матеріал за економічно доступними цінами на сайті https://www.aria-ua.com.ua/. Створіть власний незвичайний і практичний стиль з мотивами дизайну скандинавських країн!