+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Стільниця у ванну кімнату під раковину і пральну машину

В силу подорожчання комунальних послуг, все частіше і частіше власники великих помешкань прагнуть позбутись непотрібної опалювальної площі та переїжджають в менші квартири, а тому намагаються якомога краще використати увесь якісний житловий і нежитловий простір.

Щоб досягти максимально практичного використання корисної площі у ванній кімнаті необхідно створити ергономічний дизайн і вдало розташувати побутову техніку та усі наявні там меблеві елементи. Правильно обрана монолітна стільниця для раковини і пральної машинки справді допоможе заощадити площу та зробить вашу ванну кімнату більш просторою і зручною в процесі користування.

Типи і особливості стільниць під пральну машину

    Тип моделі стільниці у ванну кімнату зазвичай залежить від розміру приміщення, габаритів пральної машини та побажань самого клієнта. Всі стільниці з акрилового каменю за способом монтажу умовно можна поділити на дві групи: цільнолиті конструкції та стільниці з врізними раковинами.

    Цільнолиті стільниці разом з раковинами представляють собою єдину монолітну конструкцію. Її перевага полягає у тому, що у поєднанні раковини і стільниці відсутні стикові шви, в яких зазвичай скупчуються хвороботворні бактерії.

    Стільниці з врізними раковинами більш економічно доступні та відносно простіші в процесі виготовлення і монтажу. Завдяки модульності елементів, така конструкція передбачає не лише встановлення під неї пральної машини, але й, за бажанням замовника, монтаж шафок або шухлядок для різних побутових дрібничок.

Розмаїття форм і дизайну  стільниць для ванної кімнати

    Особливо стильно та ефектно виглядають навісні монолітні стільниці для раковини і пральної машини. Модульні елементи на опорах дещо дешевші, але не ергономічні, а тому потребуватимуть більшого простору, щоб вмістити під них машину.

    Суцільна ергономічна стільниця у ванній кімнаті дозволить вирішити ряд деяких побутових моментів, особливо актуальних для багатьох малогабаритних приміщень.

    Зокрема у вас з’явиться додаткова робоча поверхня над пральною машинкою, на якій ви зможете розмістити різні гігієнічні засоби, звільнивши при цьому місце на поличках або в шафі.

Поради по догляду за акриловими поверхнями

    Поверхню стільниці у ванній кімнаті можна протирати за допомогою м’якої ганчірки, змоченої у звичайному миючому розчині. В жодному разі не можна використовувати абразивні губки та порошкоподібні засоби, котрі зазвичай спричиняють подряпини і псують зовнішній вигляд поверхні плити.

    На сайті https://www.aria-ua.com.ua/ представлений широкий каталог штучного акрилового каменю і кварцового агломерату, а також галерея неперевершених авторських виробів з цього матеріалу.

    Замовивши один раз якісні вироби з акрилового каменю, ви на довгі роки забезпечите себе комфортом та естетичною насолодою у ванній кімнаті.