+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Інтер’єри кухонь з використанням штучного акрилового каменю

Сьогодні в процесі створення сучасних кухонних інтер’єрів все частіше і частіше використовують унікальний за своїми характеристиками матеріал – штучний акриловий камінь. Завдяки особливим якостям, невибагливості в процесі експлуатації та довговічності, штучний камінь цілком виправдано завоював широкий попит як серед звичайних користувачів, так і серед провідних дизайнерів світу, котрі створюють ексклюзивні та неповторні інтер’єри житлових і офісних приміщень.

Неперевершені властивості штучного каменю

    Особливо щільна структура акрилового каменю та цілковита відсутність пор, забезпечує універсальне використання штучного каменю практично в усіх сферах меблевого дизайну.

    Завдяки пластичності акрилового каменю і використанню сучасних безшовних технологій сьогодні стало можливим виготовлення робочих поверхонь та вишуканих аксесуарів будь-якої форми і площі. Фахівці компанії Aria-Україна володіють вагомим досвідом у виробництві оригінальних та неповторних виробів зі штучного каменю та з легкістю допоможуть втілити у життя практично будь-які ваші побажання.

Акриловий камінь в кухонному інтер’єрі

    Вже протягом кількох десятиліть особливе місце в кухонному інтер’єрі посідає штучний акриловий камінь. Зазвичай з цього матеріалу виготовляють робочі поверхні – стільниці, барні стійки, тумби, фартухи тощо.

    Штучний камінь не лише стійкий до різноманітних забруднень, але й чудово переносить вплив високих температурних показників та різноманітних механічних (статистичних і динамічних) впливів.

    Акриловий камінь гармонійно вписується в інтер’єр практично будь-якої кухні, чи то сміливого модерну чи стриманої класики. Широка кольорова палітра дозволяє з легкістю втілювати у життя навіть найсміливіші і нестандартні ідеї з оформлення приміщень.

    Також існують цікаві варіанти імітації кольорів і фактури натурального каменю. Особливо необхідно зазначити той факт, що на відміну від натуральної породи, акриловий камінь не лише володіє рядом вагомих переваг, але й доволі невибагливий у догляді. Окрім цього, вироби зі штучного каменю тривалий час зберігають свій ідеальний початковий зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Широка сфера застосування

    Використання штучного акрилового каменю в інтер’єрі кухні не обмежується лише робочими поверхнями і мийками. Підвіконня, настінні панелі, полички та широке розмаїття оригінальних аксесуарів з акрилового каменю гармонійно доповнять інтер’єр, а також допоможуть створити неповторну і комфортну атмосферу в усьому помешканні.

    Завжди слід пам’ятати про те, що інтер’єр помешкання відображає внутрішній світ господарів помешкання. Дизайнери компанії Арія-Україна створять неповторний та індивідуальний дизайн помешкання, який подарує вашому житлу стильну і оригінальну атмосферу.