+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Світ фантазії з креативним штучним каменем

Мабуть сьогодні вже ніхто не сумнівається в тому, що сучасний дизайн інтер’єрів нерозривно пов’язаний з використанням штучного акрилового каменю або кварцового агломерату.

Стіни, оздоблені штучним каменем

    Надзвичайно цікавим дизайнерським рішенням вважається облицювання однієї зі стін приміщення штучним акриловим каменем або кварцовим агломератом. Достойної уваги у процесі оздоблення стін або деяких її елементів заслуговує використання штучного каменю у різноманітних світлих відтінках.

Стіна, облицьована штучним каменем, може стати ідеальним фоном для невеликих відкритих поличок, що виготовлені в одному тоні до основних меблевих елементів.

Штучний камінь у різних інтер’єрних стилях

    Дизайн у стилі кантрі передбачає мінімальне використання штучного акрилового каменю або кварцового агломерату.

Приміром, світлі відтінки штучного каменю ідеально поєднуються з відтінком натурального дерева, з якого, зазвичай, виготовляють перекриття під стелями та віконні рами. У свою чергу, поєднання червоного дерева на нижньому ярусі меблевих модулів виглядає надзвичайно затишно, привабливо і ефектно.

Несподіваним і оригінальним варіантом оздоблення якісного простору може стати поєднання в інтер’єрі декоративних елементів у стилях лофт і кантрі. У світлій кімнаті з великими віконними пройомами надзвичайно органічно виглядатиме стіна, оздоблена грубуватим акриловим каменем в брутальному виконанні та меблеві модулі з доволі темної деревини.

Для стилю хай-тек характерне поєднання стальних і хромованих елементів зі світлими породами дерева, мінімальною кам’яною кладкою, а також великою кількістю електронних приладів.

Особливості поєднання штучного каменю і натурального дерева

    Комбіноване поєднання штучного каменю і натуральної деревини в оформленні інтер’єрів сьогодні вважається особливо цікавим дизайнерським рішенням, а також може подарувати приміщенню нотки урбаністичного характеру.

    Родзинкою приміщення можуть стати стіни, оздоблені світлим рустикальним каменем з вкрапленням декоративних елементів з натурального дерева.

    Ультрасучасний дизайн з контрастним інтер’єром включає в себе елементи декору з штучного каменю у сіро-пісочних відтінках. Майже дзеркальна поверхня підлоги або паркету з дерева та чорно-сріблясті елементи електронної техніки стануть з’єднуючою ланкою між контрастним глянцем і шорсткістю охристо-сірого каменю.

    Ще одне цікаве рішення – блиск нержавіючої сталі та дзеркальних поверхонь з кам’яним оздобленням стін і контрастною темною затиркою. Використовуючи цей дизайнерський прийом, інтер’єр приміщення не лише не втратить своєї прогресивності, але й стане ще унікальнішим і цікавішим.

Сучасні декоративні матеріали у дизайнерському мистецтві

    Сьогодні на будівельному ринку України присутні різноманітні дизайнерські матеріали, які допомагають створювати оригінальні та неповторні інтер’єрні шедеври.

Фахівці компанії Арія-Україна допоможуть вам створити у своєму помешканні чи офісі унікальні дизайнерські ансамблі з штучного акрилового каменю і кварцового агломерату.