+38 (096) 838-14-14 +38 (032) 242-50-88 М. ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 172

Виробництво штучного каменю HANEX

Виробник каменя Hanex входить в торгову групу Hаnwha та розпочав свою діяльність у сфері важкої промисловості, зокрема виробництві вибухових речовин та глибоководній переробці нафти. На даний час торгова група Hаnwha вважається одним з найбільших промислових конгломератів у Південній Кореї.

Сучасний матеріал для створення 3D-дизайну

Камінь Hanex – це штучний матеріал з неперевершеним дизайном, який володіє широкою гамою кольорів, що у свою чергу, дозволяє дизайнерам успішно втілювати у життя навіть дуже складні проектні завдання. Цей матеріал легко піддається термічному формуванню та може приймати будь-які геометричні форми. З’єднують плити між собою за допомогою надміцного клею у, так званий, безшовний спосіб.

Вироби з будівельного матеріалу Hanex повністю гігієнічні. Завдяки гладкій поверхні та цілковитій відсутності пор на стільницях з каменю Hanex відсутні умови для утворення і розвитку патогенних організмів. Цей композитний матеріал не має запаху та не деформується з часом, приємний на дотик і володіє надзвичайною міцністю.

Особливості композитного матеріалу

У складі штучного каменю Hanex знаходиться акрилова основа, яку зазвичай використовують для ремонту і оздоблення приміщень. Фарбування цього матеріалу здійснюється на всю глибину готової стільниці, а сам камінь характеризується неабиякою твердістю. Саме тому камінь Hanex дуже стійкий до механічних пошкоджень, впливу сонячних променів та володіє тривалим терміном експлуатації.
Сучасний композитний матеріал вирізняється чудовою термостійкістю та може витримувати температурні коливання до +180° за Цельсієм. Він добре переносить вплив лугів і кислот, які часто використовують у повсякденному житті, а також відповідає гігієнічним нормам сертифікації NSF-51.

Сфери, у яких рекомендують використовувати Hanex

Завдяки ідеальному зовнішньому вигляду та відмінним технічним характеристикам, Hanex чудово підходить для декорування робочих і житлових приміщень, підвіконь, меблевих елементів тощо. Також камінь успішно застосовують для оформлення внутрішнього інтер’єру кухонь, ванних кімнат, готелів, ресторанів, медичних закладів і банківських приміщень.

Композитний камінь Hanex ідеально поєднується з натуральною деревиною, склом, металом і натуральними мінералами. Цільність складних виробів з акрилового каменю досягається шляхом безшовної технології з’єднання готових плит.

Штучний камінь Hanex добре піддається шліфуванню, поліруванню та іншій технічній обробці, що дозволяє дизайнерам створювати незвичний, елегантний і неповторний декор для будь-яких приміщень, в тому числі для класичної кухні.